GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
akvarijní kapradiny.png
Nejen v lese se můžete kochat kapradinami. Sehnat se totiž dají i akvarijní kapradiny, které vaše akvárium určitě "obzvláštní". Krom toho je několik akvarijních kapradin, které vypadají opravdu dobře a zároveň nejsou náročné.
Mezi akvarijní kapradiny patří Hnědovky, Bulvovky a Rohatce. Hnědovka křídlatá (microsorum pteropus) mi osobně nepřijde příliš dekorativní (jde ale pouze o můj názor), ale její vyšlechtěné formy Windelow a Trident jsou velmi pěkné rostliny. Zároveň všechny tři hnědovky jsou nenáročné a vystačí si i se slabším světlem. Rostliny uvedené v seznamu, krom rohatce, nesadíme přímo do dna, ale přivazujeme, třeba silonem, ke kořenům nebo ke kamenu.

Pokud chcete vědět o rostlině víc informací, stačí kliknout na její název nebo fotku. Dostanete se tak do atlasu rostlin.
Seznam akvarijních kapradin
Azola karolínská - Azolla caroliniana - Fairy moss
Celý atlas nejčastěji pěstovaných akvarijních rostlin najdete pod odkazem: Atlas akvarijních rostlin. Zaujmout také může obrázkový přehled akvarijních rostlin podle formy růstu (stonkovky, rostliny s listovou růžicí, atd.), s možností prokliku přímo na informace o rostlině. Mrkněte také na atlas akvarijních rostlin s vyhledávačem podle vlastností a potřeb rostlin.
21.01.2017 10:04:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one