Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4491"
Ahoj, mám akvaterárium s vodopádem a po delší době, kdy jsem v terariu nic něchoval a v podvodní části rostly jen anubiasy, jej chci znovu osázet.
V minulosti jsem tam pěstoval předevšim ten anubias, protože jsem měl ve spodní části trochu problémy s osvětlením, ale nyní jsem osvětlení vyřešich ponorným led světlem a chtěl jsem akvarijní část hojně osázet. Můj dotaz míří na to, jak velký vliv na hladinu CO2 bude mít vodopád. Vím že přemíra čeření jej z vody vyhání.
Myslím si, že s vodopádem nemá přidávání CO2 žádný smysl.
Toho jsem se obával, díky za konzultaci.
Mám dotaz , zda má nějaký účinek co2 z okolního vzduchu , které se dostane do akvária filtrací , vzduchováním apod.
Tak tohle by mě taky zajímalo. Má smysl vzduchovat v low-tech akváriu?
Voda hladinou přijme ze vzduchu trochu CO2, ale nebude to dost pro rostliny. A ani vzduchování nepomůže, ba naopak. Vzduchováním se CO2 z vody vyhání. V lowtech bych nevzduchoval, pokud v něm jsou funkční rostliny.
super článek Jirko, škoda že nebyl dříve. všude je to samé co2 a jak je dobré ale umí nasekat i pěknou paseku. nyní jedu bez co2 s méně náročnými rostlinami a akvárko vypadá dobře
Ahoj Michale. No, nejde všechno hned :-D Ale dělám na článcích o akvaristice opravdu hodně. Celkem mám nachystaných ještě 70 článků, co chci napsat, ale o akvaristice je z tohoto čísla asi jen 25. Mám nyní dvě akvárka, která zarůstají a jsou skoro bez péče a LowTech a i ty pak nafotím a ukážu, že je to mnohem jednodušší a přitom rostlinné. Ale chce to čas. Růst trošku déle trvá. Pěkný den
20.04.2018 22:11:41
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one