Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Seznam akvaristik v ČR doporučených akvaristy

vyhlášené akvaristiky v čr.png
Prodejen s chovatelskými potřebami najdeme v Česku nespočet. Těch, kde se dají nakoupit akvaristické potřeby, rybky a živé rostliny, je výrazně méně. A ty vyčnívající, kde vám dobře poradí a mají široký sortiment kvalitního zboží, nenajdete na každém rohu.
A tak jsem si řekl, že by nebylo od věci, udělat pravděpodobně malý seznam akvaristik, se širokou nabídkou odpovídajícího zboží, kde zároveň v případě potřeby dobře poradí. Za dobu, co "akvaristím" jsem si prošel neskutečné množství chovatelských potřeb, zverimexů, akvaristik a občas jsem šel do některých naprosto zbytečně, protože nabídka pro akvaristiku nebyla žádná, nebo byla velmi omezená jen pár krmiv, naprosto nehodná jednolitrová betária a plastové rostliny. Jsou ale akvaristiky, do kterých se člověk vrací rád a které velmi rád doporučí dál. A takový seznam doporučených akvaristik se bude hodit také mě. Když budu mít náhodnou cestu do "neznámého" města, kde na mě z tohoto seznamu vyskočí doporučená akvaristika, určitě to bude snazší, než si projít 5 prodejen s granulemi pro psi a kočky.

A protože nechci nekonečný seznam akvaristik a zverimexů s jednotlivým hodnocením, kde by mohlo dojít k nespravedlivému bodování, přišlo mi tedy nejlepší vybrat akvaristiky jen ty nejlepší. Než jsem spustil anketu v tomto článku, proběhla podobná anketa i na facebooku v akvaristických skupinách, podle kterých jsem mohl prvních pár akvaristik vypsat a zároveň jsem některé z nich navštívil, tudíž jsem o správném zařazení do tohoto seznamu přesvědčen. Seznam není konečný a může se rozšiřovat nebo měnit.
Seznam a mapa vybraných akvaristik, které doporučili akvaristé
Název Kraj Adresa Web
Zoo Braník Hlavní město Praha Jiskrova 7, Praha 4 – Braník  ano
ProfiPlants Hlavní město Praha 5. května 1143/61 Praha Nusle ano
Vivarium Středočeský Řípská ulice (areál Mefrit), Mělník ano
Sklorex Jihomoravský Koperníkova 19, Brno - Židenice ano
Akvazoo Rataj Olomoucký Náměstí Míru 85/21, Šumperk ano
Přidejte svou oblíbenou akvaristiku

Pokud chcete vidět v seznamu svou oblíbenou akvaristiku, kterou byste doporučili s klidným srdcem komukoliv (má širokou nabídku akvaristických potřeb, ryb a živých rostlin, velmi dobrý přístup, případně kvalitní rady), můžete pro ní hlasovat, případně ji i přidat na facebooku v anketě. Stačí se přidat do skupiny na fb: Akvaristika ČR a SK - pro rozumné akvaristy  a po schválení členství (většinou v rámci pár minut) pod stejným odkazem hlasovat v anketě. Při větším počtu hlasů bude vložena do seznamu oblíbených akvaristik. Zároveň si vyhrazuji právo při negativních zkušenostech akvaristiku ze seznamu odstranit (nebo i nevložit), ať už na žádost akvaristů, nebo podle vlastní úvahy.
Chcete-li nakupovat ryby od chovatele a rostliny z pěstírny, podívejte se na seznam chovatelů akvarijních ryb a seznam mých oblíbených pěstíren s eshopem.
12.05.2017 12:01:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one