Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4110"
Dobry den chtel bych se zeptat. Mam filtr JBL a jak je tlacitko start kterym se pumpuje se mi nechce vratit zpatky a zustal zamackli co stim. Filtr jede pomalu a nechce nasat vodu dik
Dobrý den, tohle se mi ještě bohužel nepovedlo, ani jsem o podobném problému neslyšel, bohužel tedy nemohu poradit. Zkusil bych se zeptat u prodejce, jestli neřešil už podobný problém a případnou reklamaci. Přeji pěkný den
Jak již bylo níže řečeno, tak hadice jsou dost pevné a neohebné. Po rozbalení jsem je dala do vany, napustila horkou vodu z kohoutku a nechala je chvíli namočené. Tím se staly poslušnějšími. Pak jsem je ještě na další chvíli v koupelně propletla topným žebříkem tak, aby byly co nerovnější a tvar si udržely i zastudena. Pak už nebyl problém s nimi dál pracovat. Jinak souhlasím s tím, že filtr je tichý (téměř tichý). Mám jej ve skříňce, takže o něm ani nevím. Ještě dodám, že jsem s ním spokojená.
Díky za vlastní zkušenost. S těmi hadicemi je to nahřátí super nápad. Díky
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké filtrační materiály používáte ve filtru a jestli jste někdy měl zkušenosti se Seachem Purigenem? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, používám původní filtrační materiály, tedy biomolitan a původní sklokeramické kuličky. Akorát do jedné z nádobek jsem přidal filtrační vatu Sera. Seachem Purigen jsem nikdy nepoužíval. Pěkný den
Mám 1501 a musím říct, že už bych do něj nešel. Oproti polské aqua nova je hrozně hlučný. Mám ho tři měsíce a asi ho prodám a koupím aqua novu jako máme v práci.
Občas si někdo stěžoval na hlučnost u e1501, osobně s tím problém nemám. Nemůže jít spíš o nějakou vadu, nebo že se do něj dostal vzduch?
Máte zřejmě problém s přisáváním vzduchu z nějaké netěsnosti,vzduch vytváří tento hluk ve spojení s vrtulkou.Mám tento filtr několik let a není téměř slyšet.Po vyčištění mi taky chvíli rachotí, než se odvzdušní a potom už to je v pohodě a ani nevím, že tam je.
Jarda
Po zkušenostech s nasazením filtru na mořské akva, musím zmínit důležitost častého čištění vrtulky v hlavě filtru. Díky pravidelnému čištění ( vatickama do uši) zůstal filtr tichý po celou dobu pouzivani, cca 3/4 roku, i pres to ze na more není delanej. U všech filtru je potřeba nevytahovat vrtulku ničím kovovým, hrozí poškrábání magnetu a bude to potom chrcet jak svina...
Díky za velmi důležité informace! Pěkný večer
Mám typ 701e pravda hadice jsou tužší,ale po čase se samy vytvarují a drží tvar,jediné co je u takové hadice (mínus) že když se dává zpět musí se dát stejně jako byla jinak se začne kroutit do předchozího tvaru,a pokud se budou často sundavat tak i přestanou těsnit.Za sebe jsem s filtry JBL spokojený maximálně a chystám se jít do 1901e. Jediné co bych doporučil je vzít vždy o číslo vyšší typ než vychází výpočet v tabulce. Počase se ukáže že sotva stíhá,hlavně když si člověk pohraje s filtračními médii ( keramiky) tam také moc nedají je nutno doplnit ...to asi u každého filtru.
01.10.2018 08:37:04
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one