GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Aplikace pro hubnutí - kalorické tabulky

kalorické tabulky do mobilu.png
Ať už chcete zhubnout do plavek nebo se před Vánoci připravit na extrémní příjem sladkých a tučných jídel, bude se Vám hodit aplikace do mobilu, která je rozšířením webové verze kalorických tabulek a kterou využijete třeba při cestování. A mnohé potěší i rychlé skenování čárových kódů.
Pokud jste se tedy rozhodli redukovat vaší váhu (pomocí tabulek se dá nejen zhubnout, ale i nabírat, pokud máte podváhu), je systém kalorických tabulek, ať už webové rozhraní, nebo aplikace pro mobil, nejen zajímavou, ale i ověřenou variantou jak zhubnout (díky úpravě jídelníčku a běhu mám k dnešnímu dni o 15 kg méně).

Celé to funguje na tom, že si zapisujete (mobilní aplikace je propojena s webem) data, přesněji vaše příjmy jídla a zároveň i fyzickou aktivitu. Díky obrovské databázi potravin najdete jednoduše skoro vše během pár vteřin a pokud zde potravina není, jednoduše ji přidáte i s důležitými údaji dle etikety.
aplikace kalorické tabulky recenze.png
Jak na to?

Provedete registraci a napíšete svou váhu, výšku, případně rozměry v pase, přes hruď a přes boky (někdo hubne na hmotnost, někdo rozměrově) a na kolik chcete shodit. Pak už si jen zapisujete, co jíte, jaké jste provedli činnosti a vidíte, kolik bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a kalorií můžete ještě sníst. Pochopíte, co je moc tučné, čemu se raději vyvarovat a nebo naopak, co je potřeba jíst víc. Většina lidí má nadbytek tuků a cukrů a těžký nedostatek vlákniny a bílkovin pro tvorbu svalů.

Výsledky si pak můžete zobrazovat v grafech, abyste viděli, jak se daří hubnutí, nebo kolik kalorií denně sníte, jak moc Vám chybí vláknina, jestli dostatečně dodržujete pitný režim.
kalorické tabulky.png
Výhody aplikace
 
  • je zdarma
  • sledujete se si v grafech vývoj váhy a rozměrů
  • učíte se jíst vyváženěji a zdravěji
  • velká databáze potravin
  • oproti webovému rozhraní můžete potraviny scanovat

Nevýhody aplikace
 
  • potřebuje k fungování připojení k internetu
Videonávod, jak založit účet a fungovat na kalorických tabulkách
Shrnutí

Asi zatím nejlepší aplikace, která Vás naučí kontrolovat si, co jíte a kolik jíte a pokud vydržíte, výsledek se určitě dostaví. Hlavně pak pochopíte, jak zbytečné a špatné jsou diety, kdy se musíte silně omezovat, jíst jeden druh potravin nebo nejíst vůbec. Pochopíte, že můžete jíst skoro všechno, jen v jiném množství, něco víc, něco málo. Pak to jde skoro samo. Hodně štěstí s dietou.
Kde stáhnout

Stáhnout tuto aplikaci si můžete tradičně na play.google.com pod odkazem Kalorické tabulky.

Recenze aplikací a rady o počítačích přináší PC bazar s eshopem, PC servis a výkup i nefunkčních počítačů a komponent Brno.
09.10.2015 19:32:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one