GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Co je to za písničku a jaký má text - aplikace Musixmatch

musixmatch.png
Ještě nedávno byl hrozný problém zjistit, co to zrovna hraje za písničku. Pak jsem objevil aplikace pro android, které tohle umí a zvládnou to během pár vteřin a to i když nejste zrovna připojení na netu (píseň si uloží a později po připojení ji najde). A dnes si ukážeme apku Musixmatch, která to umí taky a ještě Vám zobrazí text písně.
Není to ani půl roku, co jsem objevil aplikaci Shazam, která rozpozná hudbu poslechem a pak Vám ji ještě přehraje. Aplikace, o které mluvím dnes - Musixmatch - umí to samé a ještě díky své obrovské databázi, Vám zobrazí i text písně. Marně už ale přemýšlím, s jakým dalším nápadem k vylepšení přijdou příště? Ještě by nás apka mohla naučit zpívat stejně, jak to zvládá autor.
Aplikace MusixMatch.png
Jak tedy na to?

Stáhnete si z google play apku Musixmatch do svého mobilu. Po instalaci ji jednoduše zapnete, poprvé se proklikejte dál přes prvotní informace. Až uvidíte logo aplikace, klikněte na něj a aplikace začne poslouchat zdroje zvuku (z televize, rádia). Během pár vteřin hudbu pozná a zobrazí Vám název a autora písničky. Když pak dvouklikem tapnete na displej mobilu, zobrazí se Vám text hudby.
Dole vlevo je pak bílej trojúhelníček (play), kterým si můžete písničku přehrát i s textem (klik na podívejte se YouTube video). Pokud je trojúhelníček šedý, hudba není k dispozici, je pouze text.

Pokud máte raději videonávod, natočil jsem jednoduché video, jak identifikovat písničku přes MusixMatch a získat její text:
Aplikace je zdarma ke stažení na GooglePlay - Musixmatch.

Recenze aplikací a články o počítačích Vám přináší PC bazar s eshopem Brno a výkup starých i nefunkčních počítačů, pc komponent a elektrosoučástek.
22.11.2015 19:55:31
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one