Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Chevrolet končí v Evropě koncem roku 2015, ustoupí Opelu

chevrolet sraz.png
Všichni zákazníci a nadšenci Chevroletu dostali tvrdou ránu od General Motors. Ten, aby zachránil potápějící se Opel, rozhodl ukončit prodej znovu se rozvíjející značky Chevrolet, která již měl velké množství "fanoušků" a začala se těšit oblibě a to především kvůli vozům Aveo, Cruze, Orlando.
Zájem byl také o vozy Captiva a Malibu. Pokud by dal GM šanci značce Chevrolet i malé městké SUV by jistě dostalo své místo na trhu.
GM slibuje zákazníkům, že veškeré sliby týkající se servisů a dostupnosti náhradních dílů dodrží a to včetně záruk a to jak u vozů koupených do dnešního data, tak u vozů koupených do konce roku 2015.
Pro fanoušky značky to znamená i možnost nákupu vozu za slevněné ceny koncem roku 2015.
Prodej Chevroletů se tedy přesune dál na východ, do Asie, kde je poptávka vyšší, dále se počítá i s Ruskem, kde nejprodávanějším vozem je právě Chevrolet Cruze.
Přitom v Evropě se prodalo 20% vyrobených vozů Chevrolet, což není zrovna zanedbatelné číslo. Ale rozhodnutí znělo jasně, konkurování Chevroletu další vlastní značce GM Opelu a Vauxhallu v Anglii se stalo neúnosným. GM se snaží Opel tímto zachránit, ale podle názorů fanoušků značky na forech není možné počítat s tím, že Chevroleťáci zkončí u Opela a to i přesto, že vozy mají značnou podobnost. Ale právě oblíbený vůz Chevrolet Orlando nemá u Opela svého dvojníka, ani u dalších vozů to není zcela jednoznačné a cena Opelů je poněkud vyšší.
Uvidíme, zdali tímto krokem GM neodepíše v Evropě dvě značky naráz a nebo jestli se Chevy zase jednou nevrátí. Otázkou je, zdali na to budou fanoušci čekat.
22.11.2015 21:56:19
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one