GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

MyLink v Chevroletu Trax

Chevrolet Mylink.jpg
MyLink ve vozech Chevrolet je rozhodně velmi povedená technologická vychytávka zabudovaná v palubní desce. Ovládání je velmi intuitivní a jednoduché a to pomocí dotykového displeje.
Předností Mylinku je parkovací kamera, které zobrazuje, co se děje za Vámi v případě, že zařadíte zpátečku. Na displeji se také zobrazí perspektivní zobrazení rozměrů vozu, aby měl řidič přehled, kam se vleze. Ve spojení s čidly, které podle zvukového signálu určují vzdálenost překážky, je parkovací kamera v MyLinku opravdovým pomocníkem, který Vám ušetří mnoho problémů.
Dalšími funkcemi je dotykové rádio s automatickým voličem stanic se zobrazením podle čísla stanic nebo názvu stanice.
Zajímavé je i připojení telefonu či flash disku pomocí USB, nebo AUX konektoru, který je umístěn v přihrádce palubní desky.
Tady je jen potřeba dávat pozor, telefon připojený několik hodin přes USB v malé, nevětrané přihrádce má tendeci se přehřívat.Dobrou variantou je tedy připojení telefonu přes bluetooth. Touto technologií jsem připojil telefon k Mylinku, kde jsem byl schopen přenášet zároveň hudbu do Mylinku a také navigaci Bringgo. Vše bez problémů fungovalo, přenos byl rozhodně kvalitní.
Navigaci máte tedy v mobilu a přenos pak probíhá přes Bluetooth.
Mylink také může přehrávat Vaše fotografie nebo filmy z flash disku nebo mobilu. Kvůli bezpečnosti je možné tuto funkci pustit pouze v případě, že auto nejede.
V neposlední řadě je možnost propojit přes bluetooth až 4 telefony (v paměti 4 telefony, ale jen jeden reálně připojen) jako handsfree, zvuk je dobrý, telefonování jednoduché, ovládání je možné z volantu.
Bohužel nelze mít připojeno více telefonů naráz, vždy lze k telefonování připojit jen jenden kus.
Celkově se tedy jedná o velkého pomocníka do auta s jednoduchým ovládáním (trošku složitější může být zprovoznit navigaci - navigace nepodporuje mnoho telefonů, některé pak nejdou propojit přes USB, takže přenos je nutný přes bluetooth). MyLink se určitě povedl.
22.11.2015 21:53:52
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one