GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Zkušenosti s Chevroletem Trax 1,7 LT+

Chevrolet trax nafta.jpg
Zkušenosti jednoho mohou být pouze kapka v moři. Zkusil jsem tedy sehnat majitele Chevroletu Trax s naftovým motorem 1,7, kdo by byl ochoten sepsat své zkušenosti a podělit se s námi o ně. A podařilo se, pan Zdeněk Krohn popsal své dojmy z vozu.
Auto je příjemné a pohodlné i na delší cesty - denně s ním v práci najezdím cca 100 až 250 km. V létě jsem se na sedačkách dost potil špatně odvádějí vlhko, takže jsem vždy vystoupil s mokrými zády. S nižšími teplotami to zmizelo. Auto je na 18 kolech - zprvu jsem se jich trochu bál, ale obavy byly zbytečné-jsou pohodlné...tedy pokud projedete zatáčku stovkou a jsou tam díry, tak auto začne vzadu odskakovat.
Chevrolet trax 1,7.jpg
Postupem času se trochu utišil motor - i když syn má KIU CERATO a tam je naftový motor kultivovanější a tišší. Co se týká zátahu motoru, tak je skvělý a na 6 rychlostní stupeň začne být docela tichý. Spotřeba se ustálila na 4,5 litrech a v zimě se pohybovala na hranici 5 litrů. Běžná cestovní rychlost po HK kraji tak kolem stovky. V zimě jsem měl namontávána 17 palcová kola 215/65/17 a auto sedí dobře i na sněhu. Vzhledem k tomu, že se pohybuji hodně po Hradci Králové a v nížině, tak vlastním pouze pohon předních kol.
Auto má MYLINK ke kterému jsem připojil pomocí iphone navigaci BRINGO a až na chyby ve výslovnosti je navigace spolehlivá. Pozor je třeba dávat při vystupování, kdy jsem si patou ulomil kryt sedadla řidiče v místech kde je ovládání bederní opěrky. Auto má vyhřívání sedaček, které funguje bez problémů - jediné co je škoda, že nemá možnost regulace - buď hřeje naplno nebo nehřeje vůbec. Vůz mám v bílé perleťové metalíze, lak je bezvadný a snadno se udržuje. Plasty kolem dveří, kol a na náraznících začínají šednout a proto je pravidelně natírám černou leštěnkou na plasty. Dveře jak uvádíte fungují bezvadně a nikdy nebyl problém se zavíráním. Chyba u všech TRAXů je v MYLINKU když zamknu auto, tak po pár vteřinách se spustí autorádio a pak se samo vypne, když odemknu, tak se zase samo spouští - chtěl jsem to nechat opravit, ale v Poděbradech u LOUDY mi řekli na servisu, že zatím tu chybu neumí odstranit...jen doufám, že místo rádia se sám nepustí zapalovač a pak nevyskočí na kobereček...Na EBAY jsem kupoval nějaké parády do interiéru - za pár stovek karbonové dekorace dokáží oživit jinak celkem nudná místa.
Chevrolet trax 1,7 lt+.jpg
22.11.2015 21:54:59
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one