Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Atlas akvarijních rostlin s vyhledávačem - představení funkcí

Po několika měsíční práci, se nám společnými silami podařilo spustit vyhledávač akvarijních rostlin podle vlastností a potřeb rostlin. Práce ale zdaleka není u konce, nápadů a plánu je opravdu hodně.
atlas akvarijních rostlin - vyhledávač.jpg
V první fázi, se povedlo spustit vyhledávání podle názvu rostliny a to jak českého, tak v latině a angličtině. A pokud neznáte název celý, nevadí, stačí zadat i kousek názvu, a rostlin uto najde, pokud v atlase je. Tuto možnost najdete v levé horní části. Snadno si i takto můžete vybrat rostliny stejného druhu, třeba anubiasy, cryptocoryne apod.
atlas rostlin.jpg
Další možností, atlasu akvarijních rostlin s vyhledáváním, je použítí funkce rozšířený filtr, která se nachází v pravé horní části. Po rozbalení se zobrazí možnost filtrovat rostliny podle náročnosti pěstování, požadavků na osvětlení, rychlosti růstu, optimální teploty, požadavků na CO2, umístění v akváriu, typu rostliny, rozšíření, jestli lze pěstovat emerzně a jak rostlinu množit. Samozřejmě lze funkce i kombinovat, můžete se třeba najít i nenáročné rostliny, které jsou nenáročné na světlo a jde o lodyhovku. Krom toho se u každé rostliny zobrazují ikony ( po najetí na ně se zobrazí, co představují), takže není ani nutný proklik na detail. Hledání správné rostliny pro Vás se tak urychlí.
Samozřejmě pokud chcete vědět o rostlině víc, například tipy na lepší růst, stačí kliknout na danou rostlinu a zobrazí se její detail s informacemi.

Práce na tomto atlase - vyhledávači ale nekončí. Naopak. Připravuje ještě mnoho dalších možností třízení rostlin a neustále se pracuje na doplnění dalších druhů rostlin. Doufáme, že se Vám atlas akvarijních rostlin s vyhledávačem libí.
01.10.2018 20:33:09
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one