Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5239"
Díky za hezký článek s fotkami. Myslím, že se dají koupit kvalitní i méně kvalitní opasky. Cena bohužel není spolehlivým měřítkem. Manželka mi koupila opasek a zatím drží. Nebyl od žádné profláklé firmy. Ten pásek byl od (odkaz byl smazán). Máte někdo zkušenosti s jinými firmami?
Já už jsem koupila na Končinách dva opasky a spony do vlasů jako dárky. Pokaždé jsem sklidila úspěch, takže v nakupování budu pokračovat dál. Konečně někdo, kdo se nesnaží lidi oblbnout a vyrábí fakt kvalitně, hezky a za rozumné peníze :)
Žádnej pásek, co jsem koupila mně dlouho nevydržel. Bylo úplně jedno jaké značky byl. Dík za článek. Hodně mně to dalo. Zkusím pásek z končin.
Asi před 15 lety jsem také zuřil nad páskem, který se za 3 měsíce "rozlezl", dírky se skoro protrhly a nosit ani rozumně opravit nešel. Pod stromečkem jsem našel pásek značky BM ( Black Marten ), je to údajně z USA. Podobný nosil starý Ivning v Dallasu. Je 3cm široký, z 5mm bizoní kůže. Má žlabovou přezku z 2mm plechu bílé mosazi s pevným trnem zapadajícím do vybrané dírky. Přezka je nanýtovaná přes koženou objímku provlečenou přes příčný nýt. Opasek působí decentně, ale pevně i nevtíravě zdobně. V r. 2000 byl za 560.-Kč. Jsem s ním spokojen a určitě mne přežije, nevytahuje se ani v dírkách, drží tvar i pololesklou černou barvu.
Jj, v té době ještě nebyla taková náplava čínského zboží, kam hlavně mnohdy přesunuly výrobu firmy světoznámých značek. S tím rozdílem, že jde vlastně o všechno zboží, nejen o pásky. Prostě pořád se dají koupit kvalitní opasky za dobrý peníz a nejen to. Vcelku dost lidí se vrací k řemeslné výrobě různého zboží a podle mě to je cesta správným směrem, protože i když je to zboží většinou dražší, vydrží mnohonásobně déle.
11.08.2017 16:46:33
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one