RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 


 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2572"
Téma zajimave v nejbližší době jdu do pokusu vyroby, nerez pletivo mam, ale napadla me myslenka planžeta holiciho strojku je jich spousta a vyprodejove planzety k máni za malý peniz.
Dotaz; je průměr sitek od nečeho odvozen,myslim napajeni a výkon.
Děkuji s pozdravem
Ahoj,
Nezkoušel jste to někdo s AC (střídavým) napětím? Pak by odpadlo to rozežírání tuším kladné elektrody.
Výsledek by měl být podle mě stejný. Když jsou elektrody tak blízko je jedno která je kladná a která záporná.
Nejsem chemik ale myslím, že na záporné elektrodě se bude vyvíjet H2 (po přijmutí elektronu) a na kladné O2.
Včera dorazila mřížka od Chihiros za 604,- na Wish.Už na první pohled je jasné, že je mřížka ze silnějšího materiálu, než původní mřížka ze sítka. Odsřihl jsem konektor, naletoval na svůj a připojil ke svému trafu co jsem použil. Vše normálně funguje. Rád bych ještě vložil i foto na porovnání. Surpran - prosím kontaktuj mne kvůli fotkám na langhans@ktct.cz Díky Marek
Tak domácí Twin po dvou měsících provozu. Spodní nerezová mřížka je z 50% pryč a v horní je cca 20% uprostřed díra. Děně byl zapnutý 16min.Pomalu ale jistě se rozpadá a to jsem cca 1x týdně přepólovával.Takže si objednám mřížku od Chihiros a uvidím. Asi záleží na materiálu mřížky. jinak Kytky rostou 100% a řasa je celkem pryč, takže asi to pomáhá. Toť vše.
Díky za info. Můj Twin vydržel cca čtvrt roku. Pak jsem musel vyměnit mřížku. Pokud by to šlo, poprosil bych o informace i po zkušenostech s Chihiros. Díky
Zdravím nemá někdo zkušenost který kablik z nabíječky z ntb zapojit když tam jsou 3. Jeden černy bílý a modrý. Ten modrý je asi trochu tenčí jak ty ostatní.
Nerozumim moc elektrine ale nehrozí živočichum něco v blízkosti twinstaru když je zapnutý? Mimochodem hlavně nepoužívejte elektolyzu pokud jste léčili solí a ve vodě stále nejaka je.
Tak týden běží na spínacích hodinách ve dvouhudinových intervalech spínám na 2min. Začátek 6.00-8.00-10.00-12.00-14.00-16.00-18.00 konec 20.00.Po týdnu kromě křišťálové vody zatim nic nepozoruji.
Lepidlo z pistlove uvolnuje nebezpečné látky do akva .. ano nebo ne ?
No ..... tak doufám že mě nepojdou ryby a krevety :-D
No, je to na vlastní nebezpečí, ale zatím jsem o žádných problémech neslyšel. Krom toho větší riziko je, když použiješ nevhodnou mřížku, která nebude z nerezu, ale půjde o pokovenou měď. Časem by se měď začala rozpouštět a ta nebezpečná pro živočichy v akváriu je.
Tak mam jeden poznatek,nebo dotaz. Po několika spuštěních se na spodní straně složeneho twinstaru hromadí vzduch, až do vytvoření celkem velkého vzduchového polštáře, nakonec mně připadá že díky tomu twinstar stratil výkon. Vyřešil jsem to tak, že jsem ho natočil trochu pod úhlem, vzuch unikl a twin jede jak o závod.
Ak sa mozem zapojit aj ja mam problem zo vzduchom ale nie pod ale vo vnutry a prestane fungovat, vzdy ho musim potrepat a zas funguje na 100% ale ako sa toho zbavit poradte
Pomohlo mi, že nechávám twinstar ve vodě pod úhlem cca 45°. Není to sice nejlepší řešení, ale pomůže :-)
Dle návodu jsem si taky ufachčil. :-)) našel jsem zdroj od NTB 19V / 2,4A což je asi 45W . Zatim testuji a běží a dělá co má.Až zjistím více, přidám další zkušenost. V aqua mám černou řasu na pomalu rostoucích rostlinách a na lávových kamenech. Začal jsem přidávat tekutý uhlík a teď ještě TWINSTAR. Aqua 300L / zářivky OSRAM 840 + 860 celkem 136W / cca 10,000 lm + led pásek studená bílá 5M / cca 3,500 lm.Hlavní světla + led pásek svítí 9,00 - 12,00 pauza 14,00 - 20,00. Ráno+v pauze+večer svítí poze led pásek. Voda - Místní vodovodní - hodnoty v aquáriu držím pruběžně na těchto hodnotách.
NO3 - do 50 mg/l ( Vstup z kohoutku má cca 40 mg/l )
NO2 - 0 mg/l
GH - cca 14'd
KH - cca 6'd
PH - 7,2
CI - 0 mg/l
FE - 0,3 mg/l
PO4 - 0,05 mg/l
K - 15 - 20 mg/l
Díky za návod. Ozvu se znovu. :-)) Marek
ještě odkaz na nádž. https://rybicky.net/nadrze/4687
Není zač, budu rád za další informace, zdali Twinstar pomohl, nebo ne. Pěkný den
20.07.2017 19:57:19
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one