Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5875"
Zdravím,
nalepoval jsem černou samolepici folii na akvarium 360l,ale udělaly se mi šede šmouhy.Tak jsem to strhnul,musím použít ty tři druhy saponátu a pak počkat 3 dny,ty čmouhy jsou od toho lepidla si myslím.Asi nevíte jaky saponat použít,a jestli se neodlepí časem,nedostanu se už k ní.
Diky za radu.
Mrkněte níž v diskuzi, tam se už řešilo, že se mohou šmouhy objevit, ale pánovi brzy zmizeli. Použil bych obyč jar.
Zdravím, nalepil jsem na akvárium samolepící černou fólii podle Vašeho návodu, důkladně vytlačil veškerou vodu (tapeta drží perfektně) jenže na tapetě zůstaly šedé mapy ze saponátu na nádobí. Máte s tím nějakou zkušenost? Zmizí to nebo to mám zkusit nalepit znovu bez saponátu? Díky
Dobrý den, zmizelo to po zaschnutí? Použil jsem na lepení tři druhy saponátů, jeden byl typický Jar, a další dva už bohužel nevím názvy, ale šlo o podobné složení. O jaký saponát prosím šlo? Nikdy mi na tapetě šedé mapy nezůstaly. Díky za info a přeji pěkný den
Zdravím, po třech dnech byla tapeta krásně černá bez jakýchkoliv šmouh nebo bublin. Přípravek rychle vyschnul. Jednalo se o přípravek na nádobí z DM drogerie. Děkuji za video návod.
Ahoj, díky moc za cenné rady pro rybičkáře.

Ohledně lepení folie na sklo: návod je téměř perfektní (lepením fólií jsem se léta živil). Jen bych si před prvním uhlazením stěrkou ještě stříknul na plochu již usazené fólie, aby to lépe klouzalo a nehnul jsem si s již usazenou fólií.
Hodně zdaru všem (a krásné zadní stěny bez bublin)
:-)

Tom
Ahoj, to je dobrá připomínka. Teď jsem lepil folii na další akvária větších rozměrů, což je lepší dělat ve dvou. A pak jak píšeš, je dobré navlhčit druhou stranu, aby si s tím člověk nehnul, případně pomohlo i navlhčení gumové stěrky.
04.10.2018 16:03:04
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one