GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak vyměnit hardware a vyčistit notebook HP Probook 650

HP Probook 650.png
A je tady další video návod, jak si můžou zkušenější kutilové vyčistit nebo zrychlit notebook HP Probook 650. U tohoto notebooku to jde docela snadno. Přesto je potřeba si uvědomit, že neodborným zásahem, můžete notebook nenávratně poškodit.
Pokud si tedy nejste jistí, že upgrade nebo vyčištění s jistotou nezvládnete, nechte tuto práci raději na zkušenějších. Stačí jeden špatný pohyb a může dojít k poškození základní desky. Pokud si ale věříte, tak výměna pevného disku, operačních pamětí nebo vyčištění větráku od prachu, může být hotova za pár minut. Není tomu tak ale u každého notebooku. Některé značky nebo i jiné typy mohou potrápit.
HP Probook 650, který jsem měl k dispozici, obsahuje procesor Intel Core i5-4210M, s diskem SATA II 500GB a s operační pamětí DDR3 4GB, která se dá rozšířit až na 16 GB pomocí dvou modulů 8GB DDR3. Jde o slušný notebook s relativně nízkou váhou 2,32 kg.
Jak vyměnit paměti, pevný disk a vyčistit větrák u HP Probook 650 (video návod):
Samozřejmě je potřeba opatrnosti. Pak může jít o snadné zrychlení notebooku pomoci výměny pamětí za výkonnější, případně běžného SATA disku za SSD disk. Pokud se notebook přehřívá, často jde o problém ucpaného větráku prachem, který je třeba občas vyčistit. Tím můžete výrazně prodloužit životnost notebooku. Nezapomeňte před otevřením notebooku odpojit zdroj a vytáhnout baterii z notebooku. 

Zásah do notebooku je na vlastní nebezpečí, neneseme žádnou zodpovědnost za případné škody. Vždy je lepší svěřit upgrade nebo vyčištění notebooku zkušeným.
Video návody a recenze zboží přináší PC bazar, výkup počítačů a PC servis v Brně.
23.02.2017 13:12:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one