Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2562"
Základní vlastností všech materiálů typu eko kůže někdy taky pu kůže je že s usní nemají nic společného a neměly by tím pádem slovo kůže v názvu vůbec obsahovat. Jenže ono by se to pod názvem tkanina potažená plastem asi špatně prodávalo.
Stejná zkušenost. My máme sedačku cca 40 000. Po 4 letech je roh , který používáme totálně popraskany, místy až děravý. Jsem naštvaná. Vztekla a prodejnu, ;kde ji tady v Plzni prodávají a kdyz se jdete zeptat, jak je to možné, dělají, jako by ho byli 1 případ, bych i s milou ulhanou majitelkou nechala zavřít. Sedačka je největší šmejd co máme doma. A bohužel asi poletí z okna
Trochu luxus po 4 letech. A jako bonus je ta věc ještě rozkládací. Denně na ni spát , tak je asi v prd....uz po roce.proste nikdy víc.
Eko kůže - mám stejnou zkušenost :( začala se drolit ve více namáhaných místech už po 3 letech, prodejce vychvaloval když jsem ji kupoval, pak jsem tam šel po třech letech a řekli mi "no eko kůže, co čekáte??"... velké zklamání - nikdy více!
Také jsem si koupila z eko kůže sedačku a křeslo, nebyly nejlevnější, ryze z praktických důvodů kvůli údržbě. Nebyly nejlevnější. Po čtyřech letech začaly vypadávat šupinky z textilního základu. Už bych také do eko kůže nešla. Jak jsem četla starší příspěvky, aspoň korpus drží a nepropadá se, tak to budu muset řešit nějakými přehozy, i když se mi do nich nechce, ale pohled na bílé lysiny je ještě horší. Zlatá IKEA.
Právě, eko-kůže na sedačce, i když byla jen po bocích, byly vyhozené peníze. Ale záruku to vydrží :-)
Mám sedačku z eko-kůže z roku 2000. netvrdím, že je jako nová, ale před 10 lety, když jsem se stěhovala, tak jako nová vypadala, tj. po 8 letech denního používání. evidentně záleží na kvalitě materiálu a to je problém výrobce. sedačka stála tehdy 16 tis. v akci, byl to rozkládací trojdedák, dvojsedák a křeslo. dvojsedák už nepoužívám, ale křeslo i rozkládací trojsedák stále slouží - 18 let :-) teď si kupuji nový nábytek a koukala jsem zase po eko-kůži, ale po přečtení zdejších příspěvků mě přešla chuť :-D
Skoro se mi nechce věřit, že eko-kůže byla někdy kvalitní :-D Pokud je ještě sedačka použitelná, raději bych se ji nezbavoval, protože krom loupání eko-kůže došlo i na několika místech k propadnutí. Ani konstrukce není pořádně udělána. Popravdě bych osobně uvažoval asi o pevnějším textilním povrchu sedačky. Ale to stejně nezajistí kvalitní rám. Tak ať se daří s případným novým výběrem.
je to pravda 25 mes, a je v hajái jen sem nasranej eko šunt nic jiého
Máme obdobnou zkušenost. Manžel byl zásadně proti eko kůži, ale já, coby matka čtyř dětí, jsem volila praktičnost. Stačí lehce setřít vlhkým hadříkem a je čisto, žádné flíčky. Jenže ouha, po 4 měsících!!! se nám na opěrkách začal dělat takový zašedlý povrch. Vypadalo to, jako by sedačka byla zaprášená. Kdybychom měli pravou kůži, tak by člověk řekl, že je vysušená. Ale eko kůže??? Včera nám prodejce sedačku po velkých tahanicích odvezl a vrátil peníze. Už to však vypadalo, že nám reklamaci neuznají. Prý tam nic nevidí. Ano, ano... když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají. Teď jsme samozřejmě bez sedačky a budeme muset shánět novou. Určitě už ne z eko kůže!
Bohužel nejen eko kůže byla na naší sedačce nekvalitní. Sedačka ze sconta za 30 tisíc a po 4 letech je na vyhození. To že se loupala po dvou letech je sice hrozné, ale kdo by čekal, že po 4 letech se na několika místech propadne, když jsem si na ní lehl nebo sedl (mám 90 kg, což není zas tak moc :-D). Už nábytek ve scontu nenakoupím a z eko kůže už vůbec ne. Otázkou zůstává, o kolik si člověk polepší, jestli si připlatí za kůži, aby se nezhroutila její konstrukce také po pár letech.
Přesně, jak je popsáno v článku. Sedačka z eco kůže nám vydržela sotva záruční lhůtu, krátce po ní se postupně odlupovala a museli jsme přes ní dát přehoz. Nicméně již po 7 letech si musíme koupit novou sedačku :-( Měli jsme i židle z eco kůže, ale ty už šli do světa (na smeťák). Takže eco kůži už nikdy!!!!
No, bodejď by to něco vydrželo, když je to plast natažený na bavlněném základu. A tuhý plast - polyuretan používaný třeba na dopravníky. Pokud ekokůžu, tak jen na to, co není příliš namáháno - a na čem ani moc nezáleží, jak bude vypadat po x letech...
Děkuji za ukázky a za rady. Za měsíc budu kupovat sedačku do nového bydlení, tak se mi článek velice hodí :))
28.08.2018 22:57:05
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one