GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2058"
No, bodejď by to něco vydrželo, když je to plast natažený na bavlněném základu. A tuhý plast - polyuretan používaný třeba na dopravníky. Pokud ekokůžu, tak jen na to, co není příliš namáháno - a na čem ani moc nezáleží, jak bude vypadat po x letech...
Děkuji za ukázky a za rady. Za měsíc budu kupovat sedačku do nového bydlení, tak se mi článek velice hodí :))
Mam sedačku z bíle eco kůže 8 let. Využíváme ji denně , musela jsem na ni dat textilní koberečky, kvůli teplejsimu posedu. Mame kočku, takze sem tam nějaký skrabanec, ale s tim jsem počítala . Momentálně jsem ovšem dost zklamaná , protože zacala prasat a olupuji se cca centimetrove kousky. znám lidi co maji textilní sedačku světle barvy vic jak 20 let a je jako nova. Tyhle uměle materiály stoji za prd, tuto sedačku si nemuzu dat ani na chatu, protože to vypadá hrozne. Investovat po 8 mi letech znovu do sedačky 18.000 se mi zda neekonomicke. Příště uz jen pravou kůži nebo kvalitní textil.
Když polstrovaný nábytek, tak potažený určeným textilem. Koženky i kůže jsou studené nebo se lepí v teple. Také se mohou trvale zabarvit a co potom s drahými potahy? Krycí textilie kloužou a řešení není nikdy jednoduché.Textilie lze čistit na sucho i na mokro, případně je překrýt a fungují dále k plné spokojenosti. Snad jen výdrž pravé kůže na značně zatížené a celodenně využívané věci zdůvodní tento druh potahu.
Ty jo, ani jsem nevěděla, že něco, jako eko-kůže existuje...Díky za informaci :). Já mám ale stejně radši textilní povrchy, jsou mi tak nějak příjemnější :).
gingerjannie.blogspot.cz
14.11.2017 12:50:57
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one