RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 


 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3579"
Musím nejprve pochválit tyto stránky. Úžasně vše vysvětlené. Potřebovala bych vědět, zda na akva 60 litrů jsou tyto parametry světla ( Resun Led osvětlení LFL – CL 600 18 W ) teplota světla - bíla 9000 Kelvinů dostatečné. Stmívač mám teda stmívač napůl , ale nějak to nedokážu přirovnat k běžným zářivkám. Zda mít intenzitu naplno či ne, jak moc je to vlastně silné svícení nebo není. Řasy se mi tvoří ať svítím málo, nebo hodně s velkou intenzitou i malou. Děkuji předem za odpověď.
Díky. Světlo jsem si dohledal a při plné palbě by mělo mít cca 1900 lm, což je tak na středně náročné rostliny. Nechal bych ho jet na plno. Co se řas týče, každá potřebuje nějaký spouštěč, aby začala růst. Ano, i světlo za některé řasy může, mnohdy ale ale problém jinde. Jak dlouho je AQ založené? Jinak v Kelvinech se uvádí barva, síla osvětlení je práce v lumenech.
Hej!!!!!!! Tak tohle je přesně to, co hledám. Vždycky když jsem se někde na něco ptal, tak odpovědi jsem se ani vlastně nedočkal. příklad: Já: mám akva 80x35x40 jaký světlo by bylo nejvhodnější, aby mi tam dokázalo něco růst? led,T8,T5 ....? odpově: jakou máš vodu?
Vím že to záleží na všem možnym okolo i jestli venku prší, ale ptal jsem se na světlo a odpověď byla otázka na vodu.
Tak a teď zpět. Za mě je tento článek nejlepší co se mi podařila za asi rok najít. Díky moc a doufám že bude další pokračování o akva. Já jsem fakt úplně unešenej.díky ,díky, díky
Jsem moc rád, že článek splnil svůj cíl. Mrkni i na další články, především s fungováním akvária a s úspěšným pěstováním ti pravděpodobně taky pomohou.
Super palec hore len tak dalej.Dost to napovie aj skusenym aj novacikom.
Super, pokračuj v tom dál. To co za informace najdu u tebe, nikde jinde takhle polopatě nedostanu. Za mě super, hodně mi to pomáhá. 5/5 hvězdiček !
Zahájen test 30 a 50W LED reflektorů versus kobercovky v akváriu s výškou vodního sloupce 60, 80 a 100 cm. Více informací zatím na našem facebooku: https://www.facebook.com/surpanblog/
Za me naprosta spokojenost. Je pravda, ze jsem tohle dlouho na netu hledal. A nebavilo me se porad ptat kdo co tam ma za svetlo.
Ja moc dekuji za takovou prezentaci. !!!
Děkuji. Časem ještě rozšířím o pár zajímavých akvárií. Tento web dělám právě proto, abych pomohl, takže mě taková reakce dělá opravdu radost. Díky
Za mě naprostá spokojenost:))) Přesně něco takového jsem na netu hledal aby byla fotka a napsáno co vše je k tomu potřeba, nic podobného nikde nejni. Moc děkuji
Pokud v budoucnu ještě přibude pár dalších akvárii tak to bude absotutně super:)))
Díky moc. Akvária přibudou. Počítám hlavně s většími objemy a vysokými AQ. Takové informace totiž snad nikde nejsou. Tak se na test reflektorů a vysokých AQ chystám osobně.
Ty ukázky jsou sice hezký ale nic neříkají měl by jsi změřit intenzitu světla.
On se vzdycky najde nejaky nespokojeny. Za mne velke diky za tvuj blog
Díky moc. Ono nejde nikdy nic udělat tak, aby to vyhovovalo všem. Takže se s nějakým negativním ohlasem musí počítat. Občas jsou ale i negativní komentáře k věci, člověk si uvědomí, že na něco zapomněl, nebo může článek ještě vylepšit. No a pak jsou tací, kteří jsou negativní stále, ať uděláš cokoliv. Václav mi ale už několikrát poradil dobře.
04.08.2017 23:45:40
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one