GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5867"
V inicializačním postupu je výběr inicializací GPT, nebo MBR. Berme tento stav:"Mám na hdd WD 3200BEKT instalovaný system.Ten běží v pořádku(zdá se) ale chci mít datový bez systémových komodit a to na něm mít hudbu,fotky,dokumenty(word,excell,powerpoint a jiná data ve složkách, zaslech jsem, že oddíly tvořit je zbytečné pro tuto formu uložiště) a inicializace mě nabízí MBR a GPT.Vím že v jednom z nich nejdou instalovat systémy,nebo možná jdou, ale blbě. Tak pro muj případ datového uložiště by bylo lepší zvolit který?MBR,nebo GPT?
Chtěl jsem se zeptat, iniciování disku mě to sice nabídne a po stisknutí OK k započetí initializace se objeví tato zpráva:Kde správce virtuálních disků říká:"CHYBA DAT(CYKLICKÁ REDUNDANTNÍ KONTROLA)... Znamená to že mohu tento externí pevný disk s klidným svědomím poslat do odpadu jako již nepoužitelný? Děkuji za radu.
Asi bych se pokusil připojit disk k linuxu a zkusil bych ještě pomocí nějakého z prográmků na obnovu dat, data zachránit. Co se disku týče, použitelný již nebude.
Tak podle návodu jsem se sice dostal k "vyřešení", ale disk se mi stejně nenačetl. Bohužel mi zmizel. Načte ho jen správce a nikde se neobjeví. 3TB dat jsou v ....
Proto se v návodu píše, že po provedené inicializace a "naformátování" disku, je možné jej používat. Nic o záchraně dat jsem nepsal. Pokud se ani tehdy disk nenačte, je pravděpodobné, že je vadný. V tomto případě se neměla inicializace vůbec provádět (v článku píšu u nových nebo nově pořízených disků, které nejsou inicializovány). Než byl disk inicializován, měl být použit nějaký nástroj na obnovu dat, pokud šlo o data.
15.06.2018 11:16:07
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one