GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Nevolejte.cz - blokace telemarketingu

Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.png
Další z vychytaných aplikací, kterou využijí hlavně ti, kterým už došla trpělivost s neustále volajícími otravnými telemarketingovými agenturami. Nestačí, že mnozí shání čísla po inzerátech na internetu a volají i několikrát denně, přes důrazné varování volají stále dokola.
Možností řešení je povícero, od podání podnětu na Českou obchodní inspekci kvůli porušení zákona o ochraně osobních údajů, až po jednoduchou blokaci, která z vás neudělá "práskače", i když to otravování je fakt nechutné.

Aplikace se jmenuje Nevolejte.cz a momentálně obsahuje cca 2600 telefonních čísel, které vložili přímo uživatelé aplikace. Takže když mě v sobotu ráno otravovali už několikátým hovorem, jestli nechci nový extra skvělý nejlepší zubní kartáček, začal jsem hledat jejich číslo na netu, abych věděl, o koho se jedná a jestli se dá nějakému dalšímu otravování zabránit blokací čísla.
Nevolejte.cz - blokace telemarketingu.jpg
A ejhle, pro uživatele chytrých mobilních telefonů je zde taková to super apka. Když vám někdo z telemarketingu zavolá, pokud je v databázi, objeví se Vám jen telefonní číslo v aplikaci, že se Vás snažili kontaktovat z firmy, která nabízí přes telefon třeba zubní hygienu. Žádné vyzvánění a přesto si pak můžete číslo zkontrolovat.
 
No není to paráda, když Vám nyní budou volat jen Vaší přátelé a rodina, žádné nabídky pojištění a otravný Billa club a když tak, díky funkci vložení čísla, pouze jednou.
 
Stáhnout tuto vychytanou apku si můžete přes google play a je pro běžné uživatele zdarma.
05.03.2016 15:32:45
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one