GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Prodej přebytků akvarijních rostlin

prodej přebytků akvarijních ryb.png
Jednou za čas se mi objeví po údržbě akvária přebytky akvarijních rostlin. A protože nabídka těchto občasných přebytků, kterou jsem měl na facebooku, je nepřehledná, rozhodl jsem se vytvořit přehledný seznam rostlin, které mám k dispozici.
Na této stránce najdete aktuální nabídku přebytků akvarijních rostlin z mých akvárií. Protože jde ale pouze o přebytky z několika mých akvárek, nejde o větší množství a nabídka je občasná. U každé rostliny uvádím, kolik jich je k dispozici. Rostliny zasílám pouze v perfektním stavu, pokud by se mi na nich něco nezdálo, stahuju z prodeje. Rostliny jsou pěstovány submerzně, tedy pod vodou, Pokud by tomu bylo výjimečně jinak, upozorním přímo u rostliny.

Osobní vyzvednutí akvarijních rostlin jde v pracovní dny od 9 do 15 hod, ve středu až do 18 hod v Brně Chrlicích. Možno i Židlochovicko ve večerních hodinách, vždy po předchozí domluvě.

Lze zaslat i poštou, pokud nebude moc chladno, nebo naopak velké parno. Minimální objednávka přes poštu je 200 Kč za rostliny + poštovné. Cena za poštovné je 120 Kč, jako balík do ruky (měl by být doručen druhý den) s platbou předem (na dobírku nezasílám). Balíky zasílám nejlépe v pondělí a úterý, aby neležely na skladě pošty přes víkend. Zasílám pouze po ČR.

Na rostlinách mohou být šneci, mám levatky a okružáky. Ti ale nežerou zdravé rostliny, více info o těchto užitečných pomocnících najdete na: šneci v akváriu.
Aktuální nabídka mých přebytků akvarijních rostlin

Středně náročné rostliny
Echinodorus vesuvius
vše na fotce 40 kč, malé z oddenku
Hydrocotyle tripartita
velký trs, vše na fotce 150 kč
IMG_20180916_195430.jpg
IMG_20180916_192908.jpg
phoenix moss
1dcl 100 kč, k dispozici 1 dcl
anchor moss
1dcl 60 kč, k dispozici 3 dcl
IMG_5554.JPG
IMG_20180916_203618.jpg
Limnophila aromatica
1 trs (5 lodyh) 80 kč, k dispozici 2 trsy

Nenáročné rostliny (není potřeba přidávat CO2)
Anubias barteri nana
1 rostlina 50 kč, k dispozici 15 ks
Anubias barteri petite
1 kus 70 kč, k dispozici 6 ks
IMG_0125.JPG
IMG_20180916_175140.jpg
Sagittaria subulata
vše na fotce 30 kč
IMG_20180916_194920.jpg

V případě zájmu o akvarijní rostliny mi prosím pošlete informace, o které máte zájem a jakým způsobem dojde k předání. Můžete mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže (přidejte prosím svůj mail a nejlépe i fb profil) nebo přes tlačítko poslat zprávu ve facebookové skupině: prodej přebytků akvarijních rostlin.

Možná i výměna rostlin při osobním vyzvednutí V Brně Chrlicích.
Rostliny, o které mám zájem v rámci výměny při osobním vyzvednutí:
  • Vallisneria Torta
  • Elodea
  • Najas
  • Riccardia
  • Pogostemon stellatus Octopus
  • Tonina fluviatilis
  • Lagenandra meeboldii
Pro zájemce o informace o akvarijních rostlinách, jsem připravil foto atlas akvarijních rostlin, který se stále rozšiřuje a nafoceny jsou rostliny v submerzním stavu (rostlé pod vodou). Ulehčí vám případný výběr rostlin, které se vám líbí a po kliknutí na fotku rostliny se dozvíte více informací o úspěšném pěstování dané rostliny. V tomto případě nejde nabídku rostlin, aktuální nabídka přebytků je pouze na této stránce, tedy pokud nějaké přebytky jsou.
21.05.2017 22:46:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one