Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7450"
Je to úplně na h...Taky jsem si ho pořídil levněji přes eBay a opravdu reklama lže, koupelnu to nijak nevyhřálo, je to na prd!!!
Právě, očekával jsem, že by to mohlo alespoň něco málo vyhřát, třeba o pár stupňů malou místnost...ale naprosto bez šance.
Pokud nikdo nepodá protest do té které televize, doprovozený propočtem, bude se žvanit dál.
Neovládám přepočet W na jednotky tepla. Měl jsem nějaké povědomí o teplotních ztrátách v cal/m3/hod. podle zateplení prostoru. Žvanění o vytápěné ploše je už samo pitomost, vždy se jedná o prostor tj. o obestavěné m3.
Tak on přepočet na plochu nemusí být zas až tak mimo mísu, i když je nepřesný, neboť průměrně mají místnosti výšku cca 2600 mm. Pak se dá vycházet i plochy. Zároveň hodně záleží na tom, jestli jde o místnost izolovanou, jestli je rohová apod kvůli tepelným ztrátám.
Známí doporučili, my koupili a obratem vrátili. Koupelnu 1,6 x1,8 x2,1 (6,05 m3) tento "zázrak" vyhřál za 3 hod. z 15,3° na 16,4°C. Za další 2 hod. již teplota nestoupla. Divím se, že TV podporuje tyto šmejdy.
Všechny kladné recenze je podvod ! ! !
Souhlas, ale co jsem se díval, tak těch kladných recenzí je pořádná hromada. Jenže se nedá věřit ani jedné.
Myslím, že by s tím něco měla dělat ČOIka. Nebo Černé ovce.
Ale to by jim to asi někdo musel předhodit.
Nedávno jsem měl volno a místo abych byl v práci jsem čekal na ženu a uplně níhodou jsem koukal na tu reklamu. Ja se smál a sledoval co všechno nakecají v reklamě a ženě jsem hned vysvětlil jaký je rozdíl a také princip fungování přeměny elektrické energie na teplo. Smál jsem se i tomu jaké prostory to má vytopit a za jaké náklady. Výsledek tvého testu jsem tedy očekávál ještě před načtením tvé stránky :-)
Ahoj, no také jsem očekával, že to nedopadne podle slibů v reklamě, ale že by zrovna při mých testovacích podmínkách víc pomohlo otevřít dveře ven, kde bylo o pár stupňů víc, jsem nečekal :-)
diky za tento test, chvili jsem uvazovala o tom, ze bych ho koupila, ale manzel dosel k dost podobnym zaverum jako Ty, takze jsem od toho upustila, ale znas zenske, porad spekuluji ;) takze jsem rada, ze jsem to nekoupila a neinvestovala do maleho vetraku :D
Ono to není dobré ani jako větrák :-D Je dost hlučný a moc nefouká.
Kdo má nějaké povědomí o el. topení se musí jen shovívavě pousmát. Různé teplomety s ventilátorem nebo směrové zářiče, pracují v několika stupních. Máme v koupelničce třístupňový zářič a když je na 1 = 400W není efekt skoro žádný. Jediná "výhoda" inzerovaného topítka je zaklesnutí přímo do zásuvky. Efekt skoro žádný a to jsem viděl jen reklamu.
Právě, je to jen typická telešopingová reklama a bohužel se hodně lidí chytne. Proto vznikla i tato recenze.
Kdo vychodil základní školu a měl fysiku, tak by měl vědět že s příkonem cca 400W toho moc nevytopí. Snad by se dal použít na temperování malého prostoru (např. vodovodní šachy) protï zamrznutí, ale min, nastavitelná teplota 15°C je vysoká (postačí 5°C). Navíc cena je příliš vysoká, úplně pro tento účel postačí teplovzdušný ventilátor za cca 350 Kč. Kladné recenze si patrně obchod píše sám.
17.04.2018 22:04:41
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one