GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7387"
Ahoj, tuhé šampony mi přijdou jako to nejlepší na co jsem mohla narazit, aplikace je rychlá a snad i návyková řekla bych :D Od Ponia mám také tři šampuky a nejvíce mi vyhovuje cukrová pivoňka, mám po ní krásné bohaté vlasy.. Ale vždy musím udělat oplach z jablečného octa a vody.. je to i místo kondicionéru, ocet vlasy krásně zjemní. A někde jsem četla že šampuky jdou špatně vymývat když je tvrdá voda a na to že pomáhá jedině oplach z jablečného octa. U nás je strašně tvrdá voda a se slepenými vlasy, nebo špatným vymýváním jsem problém nikdy neměla, takže možná díky ti jablečný octe :D :)
Tuhé šampony jsou nejlepší! Bála jsem se aplikace, ale je to úplně v pohodě. Já používám od Ma Provence, je 99.99% přírodní a je skvělý. :) O těchto jsem ještě neslyšela, moc se mi líbí ta dózička, tu bych potřebovala! :)
Na tuhé šampóny mám stejný názor :-) Ráda zkouším nové věci a určitě vyzkouším časem i jiné značky: Ma Provence, Lush, Bomb Cosmetics, Navia a další.
Tuhé šampony chci dlouho vyzkoušet, ale bojím se, že mi bude vadit aplikace. Mám vlasy po pás a nevím, jestli by se mi s tuhým šamponem vlasy nemyly dlouho. Co myslíš? Jinak nejvíc mě zaujal hned ten první šampon proti lupům :)
Aplikace se bát nemusíš, zvykneš si tak rychle, že ti po čase bude divné umýt si hlavu zase tekutým šampónem :-) Pěna u těchto tří tuhých šampónů byla vždy bohatá a rychle se pěkně zapracovala do dlouhých vlasů. Je pravda, že vymývání pěny je o trošku zdlouhavější, ale jen o pár sekund v porovnání s tekutým přípravkem. Ono bude možná záležet i na hustotě vlasů a tloušťce samotných vlasů. Já je mám hodně jemné, takže u jiných může být vymývání pěny rychlejší...
12.07.2017 13:07:05
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one