GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4237"
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké filtrační materiály používáte ve filtru a jestli jste někdy měl zkušenosti se Seachem Purigenem? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, používám původní filtrační materiály, tedy biomolitan a původní sklokeramické kuličky. Akorát do jedné z nádobek jsem přidal filtrační vatu Sera. Seachem Purigen jsem nikdy nepoužíval. Pěkný den
Mám 1501 a musím říct, že už bych do něj nešel. Oproti polské aqua nova je hrozně hlučný. Mám ho tři měsíce a asi ho prodám a koupím aqua novu jako máme v práci.
Občas si někdo stěžoval na hlučnost u e1501, osobně s tím problém nemám. Nemůže jít spíš o nějakou vadu, nebo že se do něj dostal vzduch?
Po zkušenostech s nasazením filtru na mořské akva, musím zmínit důležitost častého čištění vrtulky v hlavě filtru. Díky pravidelnému čištění ( vatickama do uši) zůstal filtr tichý po celou dobu pouzivani, cca 3/4 roku, i pres to ze na more není delanej. U všech filtru je potřeba nevytahovat vrtulku ničím kovovým, hrozí poškrábání magnetu a bude to potom chrcet jak svina...
Díky za velmi důležité informace! Pěkný večer
Mám typ 701e pravda hadice jsou tužší,ale po čase se samy vytvarují a drží tvar,jediné co je u takové hadice (mínus) že když se dává zpět musí se dát stejně jako byla jinak se začne kroutit do předchozího tvaru,a pokud se budou často sundavat tak i přestanou těsnit.Za sebe jsem s filtry JBL spokojený maximálně a chystám se jít do 1901e. Jediné co bych doporučil je vzít vždy o číslo vyšší typ než vychází výpočet v tabulce. Počase se ukáže že sotva stíhá,hlavně když si člověk pohraje s filtračními médii ( keramiky) tam také moc nedají je nutno doplnit ...to asi u každého filtru.
27.07.2017 12:08:44
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one