GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7574"
Da se kamera nějak uchytit na moto přilbu?
Kamerka má v příslušenství lepítka, která se dají nalepit téměř na cokoliv (potřeba je jen kousek rovné plochy). Na lepítku je plastová spojka, do které se pak kamerka zacvakne.
Zdravím.Mám dotaz - jak připevnit kameru na helmu?Helma nemá rovnou plochu a tak se nedají použít rovné nalepovací držáky.Vrtat do helmy?Nebo nějaké jiné lepidlo?Kdo má zkušenosti - poraďte! Dík.
Jaké jsou vaše zkušenosti s IP kamerami? Také je používáte k zabezpečení své domácnosti?

(odkaz smazán)
Zkušenosti s IP kamerou nemám, nepoužívám ji.
Zdravim,
ja se chci zeptat na prepnuti kamery na 4k.Kdyz jdu do nastaveni bez karty 64Gb,tak si vyberu jake rozliseni kamery chci.Polid ale vlozim kartu 64Gb,tak uz mi to prepnout nejde a mam nastaveno 1080p a nic jineho nejde vybrat.
Nevim kde je chyba. Poradite?

DIKY
Dobrý Den
Chtěl bych se zeptat jak dlouho může být kamera pod vodou?
Dobrý den, u vodotěsné elektroniky se podle certifikace IP uvádí i časový úsek, jak dlouho byl přístroj pod vodou testován. Kamerka ale vodotěsná není, k použití pod vodou slouží vodotěsné pouzdro, které by mělo být vodotěsné stále, pokud se nepoškodí, nebo nepootevře.
Co je to 2K?
2K rozlišení je 2048×1080 bodů.
2K nebo li Dva kilo, Kilo (symbol k) je předpona soustavy SI a znamená mocninu 10na3, tj. tisícinásobek hodnoty základní jednotky. tak ze to je 2000 bodu (cca) u 4K znamena to 4 kilo tak ze 4 tisice bodu.
Dobrý den.Koukal jsem že v nabídce jako příslušenství je několik různých nabíječek.Jakou doporučujete.
Dobrý den.Dá se kamera nabíje zásuvkou v autě.
Děkuji
Dobrý den, mám v autě zásuvku na 230V a kamerku jsem nabíjel pouze tam. Předpokládám ale, že nebude ani problém nabíjet přes USB kabel ze zapalování přes adaptér. Dotaz bych položil spíš prodejci, problém bych v tom ale neviděl stejně jako u podobných zařízení, které se v autě přes USB běžně nabíjí.
dobrý de. mam dotaz. s kamerou nemám zkušenosti. a pokud nahrávám tak se mi vydeo rozděluje na 1minutový intervaly . je to normálni ?? nebo je někdy chyba ?
děkuji za odpověd :)
hezký den
Zakoupil jsem kameru Vega 4K. V režimu video vždy přestane přesně po 58 sek natáčet. A je jedno jestli mám automatické vypínání vypnuto nebo zapnuto. I když mám např. automat. vypínání nastaveno na 5minut, stejně vypne po 58 sek. A rovněž tak, jak jsem psal vypne po 58 sek i když je aut. vypínaní vypnuto.
Dobrý večer, dělal jsem recenzi na kamerku, kterou jsem si zakoupil a běžně jsem ji používal pro osobní využití. Nyní již mám pouze SJCAM SJ4000 a nemohu tedy nastavení ověřit. Pokud jsou nějaké potíže, kontaktujte prodejce nebo servisní středisko.
22.02.2018 10:54:22
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one