RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 


 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8910"
Dobrý Den
Chtěl bych se zeptat jak dlouho může být kamera pod vodou?
Co je to 2K?
2K rozlišení je 2048×1080 bodů.
Dobrý den.Koukal jsem že v nabídce jako příslušenství je několik různých nabíječek.Jakou doporučujete.
Dobrý den.Dá se kamera nabíje zásuvkou v autě.
Děkuji
Dobrý den, mám v autě zásuvku na 230V a kamerku jsem nabíjel pouze tam. Předpokládám ale, že nebude ani problém nabíjet přes USB kabel ze zapalování přes adaptér. Dotaz bych položil spíš prodejci, problém bych v tom ale neviděl stejně jako u podobných zařízení, které se v autě přes USB běžně nabíjí.
dobrý de. mam dotaz. s kamerou nemám zkušenosti. a pokud nahrávám tak se mi vydeo rozděluje na 1minutový intervaly . je to normálni ?? nebo je někdy chyba ?
děkuji za odpověd :)
hezký den
Zakoupil jsem kameru Vega 4K. V režimu video vždy přestane přesně po 58 sek natáčet. A je jedno jestli mám automatické vypínání vypnuto nebo zapnuto. I když mám např. automat. vypínání nastaveno na 5minut, stejně vypne po 58 sek. A rovněž tak, jak jsem psal vypne po 58 sek i když je aut. vypínaní vypnuto.
Dobrý večer, dělal jsem recenzi na kamerku, kterou jsem si zakoupil a běžně jsem ji používal pro osobní využití. Nyní již mám pouze SJCAM SJ4000 a nemohu tedy nastavení ověřit. Pokud jsou nějaké potíže, kontaktujte prodejce nebo servisní středisko.
Dobrý den, včera jsem dostala kameru vega 4k. Včera normálně fungovala, všechno bylo ok.
Pak jsem kameru dala ještě nabít, aby mi vydržela. A dneska jsem se pokoušela kameru spustit a pořád nic. Nejde ani vyndat nabíječka. Co mám dělat, mohli byste mi prosím poradit?
Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, byla nabíječka do kamery vložena správně, když nejde vyndat? To je docela divné. Určitě bych kontaktoval po svátcích prodejce a kameru případně reklamoval. Pokud nedošlo k poškození vinou špatně vložené nabíječky, měli by snad reklamaci uznat. Přeji pěkný večer
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je problém pokud mám SD card kingston 64 GB Class 10. Píšete totiž maximálně 32 GB. Děkuji za odpověď
Dobrý den,
výrobce uvádí max 32GB. 64GB nemám k dispozici, nezkoušel jsem. Pěkný den
Děkuji za odpověď. Odpoledne ji vyměníme a uvidim, co to bude dělat.
Dobrý den, mám dotaz. Natočené video kamerou Niceboy Vega 4 K se nám po 20 vteřinách sekne. Je možné, že by to bylo kartou?
Dobrý den,
mohlo by to možná být i kartou. Zkusil bych ji vyměnit za jinou, pokud by ani to nešlo, začal bych řešit reklamaci. Osobně jsem se setkal u testování 4K s problémem s kartou, kdy jsem použil kartu, která byla class 6. Na vyšší rozlišení je potřeba class 10. samozřejmě stará karta, která má už hodně za sebou, může být také problém.
15.08.2017 17:31:42
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one