GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6861"
TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA do mléka na IMUNITU- nabízím Tibetskou houbu na OČISTU těla/ celoročně/ - léčebný kefír s probiotickými látkami, které zvyšují imunitu v těle, / pomáhá řešit onk. a gynek. problémy/, příznivě působí na cévy, střeva, žlučník a žaludek, obsahuje vit. B, kyselinu listovou, léčí záněty v těle, má chuť kyselého mléka/výborné /, mohou užívat osoby citlivé na laktózu, zašlu na DOBÍRKU mladé houbičky, STERILNĚ zabalené + návod na přípravu a uchování houby + další recepty, napište mi adresu a já Vám oznámím den dodání, cena 100 Kč+pošt, PORADÍM- OSOBNÍ DLOUHODOBÁ DOBRÁ ZKUŠENOST s uchováním houby a to je DŮLEŽITÉ!!! Zasílám kvalitní houbičku! V Č.B. možno osobně bez pošt. s návodem. NEPOUŽÍVÁM KRABICOVÉ/TRVANLIVÉ/MLÉKO- houba nemá léčivé účinky!! Je třeba mléko domácí, farmářské , bio nebo tzv. čerstvé.
Dobrý den..používám tibetskou houbu už dlouho na kozí mléko a to z důvodu že se bojíme pít nepasterizované mléko jen tak..bylo mi řečeno že houba mléko vyčistí od škodlivých bakterií a i od klíšťové enc..a podobných nákaz..je fakt možné že to umí? můžeme bez obav krmit houbičku nepasterizovaným mlékem?? dřív jsme pili i to mléko samotné bez přelití tib.houbou..ale pak jsem na kozách občas objevila klíště a vrrr..bojim bojim:-) nevíte jakto je?..díky Lenka
Bohužel po prohlídce uvedených stránek, jde o komerční web s prodejem a krom toho se na něm zobrazuje ve spodní části velké množství témat o politice, což není můj šálek kávy. Pokud by pak šlo pouze o seznam prodejců tibetské houby, klidně na něj odkazovat budu, takto ale prozatím musím odkaz smazat.
ahoj, i já už používám houbu, asi tak měsíc, a je super, pohámá mi jak od průjmu, tak od zácpy, cítím se po ní dobře, a dokonce mi nevadí ani když mám alergii na mléko a notmální mléko bych vypít nemohla...
Zdravím, u nás na SK sa to volá Tibetské kefírové zrná a ja z nich robím kefír od januára 2016. Začínala som s 2-mi polievkovými lyžicami zŕn. Dnes ich mám už 5x toľko, robím ho vo väčšom množstve, ale na konzum sme len dvaja, množia sa ako "najaté" :-) Chcela som z nich darovať kamarátom a známym, ale ohŕňajú nad tým nos, tak im treba. Preto som sa rozhodla, že využijem Tvoj tip a skúsim časť z nich zamraziť, je mi ich proste ľúto vyhodiť do smetia, keď sú také pracovité a dobré ;-) Už som zvedavá či sa to podarí.
Btw. ja používam mlieko z mliekomatu a som šťastná že mám takú možnosť lebo mlieko, tým pádom aj kefír, je výbornej kvality.
Tak díky za tip.
Ahoj, mám vždycky radost, když se ozve někdo s pozitivní informací, že jsem mu nějak dobře poradil nebo pomohl. Byl jsem překvapen, že i pár lidí díky mě zhublo.
Co se týče předávání, taky jsem se nesetkal moc s nadšením. Pár lidí houbu po mě chtělo, ale pak už nikdo a jak říkáš, vyloženě ohrnuli nos :-). Teď jsem ale asi v roli, že si budu muset zase sehnat, neboť jsem se někdy v březnu zapomněl o houbu starat a asi bude po ní. Tak ať se Ti daří a ať Ti kefír chutná i nadále :-)
Kde jednoduše houbu seženu?
V lese asi ne.
Možná v tibetském lese :-). Pořídit se dá často na inzertních portálech, nebo na aukru je stálých prodejců několik.
Děkuji, pokusím se.
16.04.2017 23:28:05
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one