GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

A Jágr dává další góóóól !!!

Jarda Jágr dává gol.png
Je rok 2054. Jarda Jágr zrovna slaví 82 narozeniny. Sedí v kabině s mladšími hokejisty ve věku od 60 do 70 let a všichni brousí brusle a zuby na vítězství zimních Olympijských her v Tokiu 2054.
Všichni skeptici sice tvrdí, že oproti týmům s průměrným věkem dvaadvacet let nemá náš Český národní tým šanci, ale Jarda a osatní pořád výkon neztratili. Hlavně od 60 let už organizátoři olympiády povolují drobné pomůcky. Jarda je slušně vyzbrojen, pyšní se pevným zdravím, motorovými bruslemi a pytlíkem na moč u pasu a stabilitou na ledě, kterou by mu záviděl lecjaký lední mědvěd.
Jaromír Jágr.jpg
Někteří jeho spoluhráči s podlomeným zdravím mají ve výbavě automatickou hokejku s podpěrou. V kabině si všichni popřejí, aby vydrželi aspoň do konce třetiny. Rolby jsou pro případ vybaveny lůžky pro odvoz padlých hokejistů. Já pořád sedím u televize a Jardovi s týmem fandím, stejně tak náš celý domov důchodců a závidíme tiše jejich odhodlání a zdraví.
 
 
Tímto nechci v žádném případě nikoho urazit, jsem překvapen s jakou vervou a sílou naši postarší hokejisté umí bojovat do posledních sil, a i když se jim zrovna nedaří a tečou se Švédy 4:2. Naopak, málokterý hokejista dokáže v mnohem nižším věku to, co Jarda nyní. Takže držme palce, ať se tým sehraje co nejdřív a získá nějakou tu medaily v Sochi 2014. Fandit budu Jardovi a spol klidně i na Olympiádě v Tokiu 2054.
22.11.2015 22:49:41
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one