Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Bizarní nálezy v přírodě

vibrátor.png
Začlo jaro a já začal běhat. Rozhodl jsem se využít okolí, prostě už mi chyběla příroda, zeleň, lesy. O to větší nemilé překvapení přišlo, když jsem zjistil, že jako lidstvo se neumíme chovat ke svému okolí tak, aby sloužilo všem. V době, kdy se každou chvíli odváží komunální odpad nepochopím, jak někdo může být takhle bezohledný.
Abych to upřesnil, nejsem žádný ekolog. Co jde, tak trochu třídím, ale když jsem před třemi týdny viděl, jak popeláři odvezli komunál zároveň s plnou popelnicí na papír, iluze o nějakém třízení mě přešly.
 
V přírodě se dá najít opravdu nepřeberné množství všeho možného. Na běhání jsem si vybral polní cesty mezi vinohrady a očekával jsem klid a čistotu. Klid tam tedy byl.
 
Trpaslík v trávě
Jako nejzajímavější "úlovek z cest", který jsem prostě musel nafotit, mi přišel "trpaslík" v trávě u lesa. Jak se tam chudák dostal takhle sám, to netuším. Ani to vědět opravdu nechci. Dosloužil a teď se bude rozkládat stovky let na pokraji lesa a vinohradu.
trpaslík v trávě.jpg
Černá skládka
Asi marný boj. Všiml jsem si, že obce v okolí několikrát za rok dávají k dispozici lidem kontejner, který mohou naplnit čurbesem, který se jim nevleze do popelnic. Přesto se najde člověk, který naloží igelity na vozík a odveze je do lesa. Trošku nepochopitelné igelitové zátiší.
černá skládka.jpg
17.07.2015 22:58:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one