GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2901"
pošta co se tyka doručovani baliku je strašny bordel dostanete spravu že vam dnes doruči zasilku a nakonec zjistite žeji naložily uplně jinam nebo nani čekate 4 dny vječi bordel jsem ještě neviděl zlaty ppl.
Já sem teda slyšela že i jeden z těch dopravců, myslim že pdp se k balíkům taky nechová úplně dobře.
Ono asi záleží na řidiči. Mám dobré zkušenosti s Geis, PPL ale i DPD. Průšvih byl InTime, kde mi doručili jen část zásilky a pro zbytek jsem si musel jet na centrálu, protože se řidiči už nechtělo. Česká pošta u nás vystřídala za tento rok opravdu aspoň 10 řidičů a musím říct, že se zlepšili. Jsou to teď docela příjemní řidiči a balíky chodí vcelku včas a v dobrém stavu. Ale před půl rokem mi dovezl balík i pošťák, kterej byl nalitej a byl hodně cítit chlastem. Jak říkám, je to o řidičích a pošta se u nás trošku zlepšila. Zaplať panbůh, protože ještě před rokem to byla fakt tragédie.
Nejlepší je, když najdete ve schránce za zamčenými!! dveřmi oznámení "dům uzamčen". To se mi stává často a vypozorovala jsem, že řidič přijede, posedí v autě a vypíše oznámení a pak to do toho "uzamčeného" domu vloží do schránek. Stížnosti nepomáhají.
Jn, museli by vyměnit řidiče. U nás to pomohlo, ale podle mě přišel o papíry, bo chlastal a i tak řídil. Teď tu máme fakt šikovného pošťáka. Dobře to má udělané třeba kurýr Geis. Pokud balík řidič nedoručí, nezaplatí mu jej.
11.04.2018 13:56:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one