GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Hobby a zaměstnání v jednom?

Hobby a práce v jednom.png
Komu se poštěstí, že může své hobby převést do pracovního poměru, určitě bude spokojenější. Ale většinou to nejde samo.
Moje první práce mě nebavila, tak jsem se rozhodl, že se naučím ve více projekčních programech, než je jen autocad. Zajímavý mi přišel SketchUp. Pro rozšíření grafických prací je pak dobrý program typu Photoshop, Gimp, pro rendering je vysoké úrovni Vray, využít se dá i blender3D.
 
Na střední škole jsme se dostali s naší skupinkou pod mým vedením do souteže s architektonickým modelem kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Ždáře na Sázavou. Takže zde je praxe pro další část oboru.
Vizualizace.jpg
 
Využití vizualizací je široké a to především pro rozplánování nábytku a návrhů interiérů jako celek, nebo pro návrhy fasád po zateplení, pro architekty na stavebních úřeadech v případě změny průčelí domu, nadstavbě, nových vikýřů nebo pro návrh novostavby, aby člověk nebyl zklamám po dostavbě.
 
Modely mají hlavní využití u developerů při větších zakázkách, neboť ručně lepené modely jsou velmi náročné a to jak časově, tak i finančně.
 
Galerii již vypracovaných vizualizací interiérů a domů naleznete po rozkliknutí dokazu, taktéž zde naleznete i architektonický model kostela a městké části Olomouce, především náměstíčka před nádražím a budovu Regionálního centra Olomouc.

Časem bych zde zájemcům tvorby ve SketchUpu udělal návod "Jak začít se SketchUpem" a jakým chybám se vyvarovat.
22.11.2015 22:51:24
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one