Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak se stát úspěšným - smysl plánování

Jak se stát úspšným.png
Plánování má smysl. Pokud máte nějaká sny a cíle, plánovat prostě musíte. Tvrdit, že tvořit plány nemá cenu, že se vždy něco změní a zhatí, je jen omluvou nedostatečné snahy něco změnit či dokázat.
Pokud chcete něco dokázat, vždy je třeba obětovat maximum a ne jen si stěžovat svému okolí, jak to nejde, že zrovna něco nevyšlo, tak to možná zkusíte jindy.

Ať je to snaha zvítězit v nějaké soutěži, zdokonalit si blog a výrazně mu zvýšit návštěvnost, nebo stát se zpěvačkou či vydělat si na svůj domek, vždy je třeba do toho jít na plno. Nikdo nikomu nedá nic zadarmo, tedy pokud nemáte zrovna štěstí nebo rodiče, kteří již své finanční plány o bohatství naplnily a máte vše po čem materiálně toužíte (což určitě není v životě vše).
Jak se stát bohatým.jpg
Vždy na počátku je třeba zhodnotit, zdali máte na to, aby jste splnili své cíle. Pokud neumím zpívat, nebudu chtít být nejlepší zpěvačkou, ale když umím trochu malovat, mohu být malířkou. Každý v sobě má nějaké vlohy, u některých snů se opravdu nadřete a nemusíte být stejně dobří jako jiní, jinde zase můžete být dokonalí za pár měsíců.
 
Jsou sny, které se dají splnit za pár dní, jsou sny, které budete plnit třeba deset let. A je to o tom, že člověk nesmí polevit a jít si za svým a překonávat překážky, nebo spíš desítky překážek, které se mu na cestě vyskytnou a budou ho tlačit dolů na dno.
 
Nikdy se nesmíme vzdát svých snů a cílů, jinak život nemá smysl. Bylo by to jen proplouvání na staré loďce, do které trochu teče a my musíme občas vylévat vodu. Když do neuděláme, potopíme se na dno. Když to uděláme a budeme pádlovat proti silnému proudu vody, který nás tlačí zpět, jednou doplujeme na ostrov, kde slunce svítí celý rok.
 
Kvalitní plán není takový, že si řeknete, chci toto a udělám to takto. Každý kvalitní "plánovač" musí zhodnotit možnosti a případné problémy, které mohou nastat a jak se jim případně přizpůsobit, aby nás nepřekvapily a neposlaly ke dnu, odkud se jen těžko vstává. Jsou dny, kdy se bude dařit, jsou dny, kdy se chcete na dno potopit sami. Ale proto je důležité aby ses nikdy, ale nikdy nevzdával(a).
22.11.2015 22:38:08
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one