GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Když se prostě nedaří

Nechtěný sestřih.png
Před prodlouženým víkendem jsem měl opravdu radost, že budu tři dny doma. Sice jsem věděl, že budu muset dělat na zahradě, běhat, doma pouklízet, udělat pravidelnou údržbu akvária a plno dalších drobností co kradou neskutečně čas. Ale prostě všechno doma a v klidu. Jenže to jsem netušil, jak se mé volno promění v maraton smůly.
Letní sestřih
 
Volno pro mě začínalo už ve čtvrtek po práci, když jsem asi v 18 hod dorazil konečně domů. Očekávali jsme s drahou polovičkou ještě o víkendu dvě návštěvy a tak se uklízelo. Protože můj běžný sestřih mi připadal již trochu delší, než jsem běžně zvyklej, rozhodl jsem se vzít si strojek a jako vždycky se ostříhat.
Nechtěný sestřih.jpg
Běžně to hodím na 21 mm a jedu. Až bylo hotovo, zkrátím okraje. Pak jsem si ale všiml, že nahoře mi trčí ještě dva vlasy. Bylo třeba je zkrátit. Tak jsem je zkrátil. Jenže co se nestalo. Zapoměl jsem si nastavit nástavec na 21 mm a měl jsem tam 3 mm. Asi by se to dalo zachránit, kdybych to neměl přímo nahoře uprostřed hlavy. Zaostřil jsem do zrcadla a málem mě museli křísit. Vztek se míchal se smíchem a mě nezbývalo, než si hodit celou hlavu na tři milimetry.
 
Úprava předzahrádky a norník
 
Konečně byl čas i na úpravu předzahrádky. Měl jsem plán, krom sestřihnutí keřů a posekání trávy, že udělám jeden květinový záhon s mulčovací kůrou. Když už bylo vše hotovo, rozhodl jsem se otestovat plastový dekl, který kryl asi 2,5 metru hlubokou nádobu, kde dole je vodoměr. Přece jen jsem nechtěl, aby tam někdo spadl. Tři pokusy byly úspěšné, ale pořád se mi to nezdálo. Rozhodl jsem se pro poslední pokus a pak že to zabalím.
 
Po nášlapnutí se dekl protočil a já, ani nevím jak, jsem se octl po krk v díře. Z nádoby mi trčela jen hlava a jedna noha. Což popravdě nejsou dvě části těla, které jsou běžně tak blízko sobě. Hned jsem měl pomocníka, co mě chtěl vytáhnout, ale chtěl jsem zjistit, jak jsem na tom. Chvíli jsem počkal, až přestane tak nejhorší bolest a vyškrábal jsem se sám. Během chvíle jsem nic necítil a vypadalo to už dobře. Ovšem dnes, druhý den poté, se cítím jako by mi něco přejelo nohy, ruky a záda. Ale zlomeného nic. Jupí.
 
Nevhodná strava
 
Večer jsem měl v plánu běh. Ano, i přes mé zničení jsem chtěl jít běhat. Což jsem i nějak zvládl. Poté byl v plánu hokej Slováci s Rusy. Dal jsem si na večeři olivy a korbáčky. A něco asi neklaplo. Zbytek večera jsem neměl možnost hokej sledovat a strávil jsem jej s mým nejlepším přítelem Imodiem mezi čtyřmi zdmi.
 
"Do třetice všeho dobrého", říkám si. Tedy teď jsem si kýbl smůly už vybral a teď zas najedu nanějaký běžný standard. A co Vy, jaký byl Váš prodloužený víkend? Máte taky nějakou super příhodu?
23.04.2016 22:47:03
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one