GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Legíny a velbloudí stopa - jak to vidí chlap

velbloudí stopa.png
Chlapi z naší republiky se proslavili ponožkama v sandálech. A protože ženy nechtěly zůstat někde v pozadí, vyšpulily na svět popředí. A kdo chce zcela přesný popis, jde o velbloudí stopu.
Tenhle článek jsem chtěl napsat už několik měsíců, hlavní problém ale byl v tom, že jsem nenašel žádnou oběť, kterou se mi podařilo vyfotit. Chtělo to něco opravdu drsného.

Když v Blesku můžou fotit Dalibora Jandu a jeho svázané nádobí v riflách, bylo nutné připravit kvalitní průvodní fotky přímo z terénu. A po několika měsících se podařilo. Stačí, když kolem Vás propluje kytovec nastřelený v něčem, co by bylo malé i drobné modelce.

Legíny se totiž ve světě staly módní záležitostí. Jenže v Česku nebyla tato móda správně pochopena a vznikly z toho dva extrémy.
První příklad přesně vystihují moje fotky
Narvi do malých legín nebo elasťáků prdel štyrského valacha. A pak dělej jen malé kroky. I když, pokud legíny prasknou, nic se neděje, stejně toho už víc ukázat nemůžeš. Okolí je stejně už dost pohoršeno.
tlustá v legínách.jpg
uplé legíny.jpg
Druhý příklad je pro chlapy mnohem lepší, i když...
Jsou to holky, které mají velmi pěknou postavu a tyto legíny jim sedí. Ovšem je potřeba vysvětlit, že na tuto spodní část oděvu patří alespoň krátká sukně. Přesné kopírování kůže a jiných ústrojí totiž odhalí detailní tvarování, geodet by to nazval vrstevnicemi a přesným modelem krajiny, které by nemělo být odhaleno nikomu jinému, než sexuálnímu partnerovi. Jak myslíte, že to působí na muže, když vidí na procházce tři pěkné kamarádky s přesným otiskem rozkroku? Minimálně je úplně mimo.
 
A protože jsem nenašel ve svých fotkách žádný příklad druhé kategorie, rozhodl jsem se použít fotku, na které je podobný tvar a tato rostlina má příznačné jméno - klitorie.
klitorie.jpg
Shrnutí
Holky z první kategorie, mějte soudnost a vezměte si něco volného. Holky z druhé kategorie, neukazujte své klitorie.
22.11.2015 22:35:05
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one