GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Mažu komentáře a nestydím se za to!

komentáře.png
Když se pod článkem diskutuje, je to asi pro každého autora informace, že článek nějakým způsobem zaujal. Osobně mě potěší komentáře, protože vím, že články někdo čte.
Nepohrdnu ani upozorněním, že mám někde chybku, či nepřesnost, nebo něco je prostě jinak. Pokud komentující na vše upozorní slušně. Takové komentáře bych si nedovolil smazat. Z chyb se každý učí a žádný učenec z nebe nespadl.
mažu komentáře.jpg
Neomylní
Jenže pak se občas najde jiný autor, kterému se Váš blog nelíbí (třeba tématicky). Ano, nikomu se nemůže líbit vše. Věcná kritika nikdy nikomu neuškodila, ba naopak. Hlavně když se jedná o zkušenějšího blogera. Tohle se mi stalo jednou ze začátku, kdy jsem začal publikovat články na blogu. Bohužel se jedná o blogera, který (pokusím se to říct slušně bez vulgarismů) snědl Šalamounův trus a pokud vše nebylo přesně jak on řekl, bylo to absolutně špatně. A to i přesto, že většinově se blog líbil. Nemohl tedy být úplně špatný ani na začátku. Nenechte se tedy odradit. Takové komentáře, ve kterých chytrolíni útočí bez věcné kritiky prostě smáznu a zablokuji jeho IP adresu.
 
Hrdinové
Také je tu trend, kdy každý náctiletý hrdina (nejde o věk, někdy se jedná i o starší kusy) schovaný za počítačem doma v bezpečí sprostě útočí a nadává jen pro zábavu, aby někoho vytočil. Bohužel mě takové komentáře opravdu nerozčílí. Zaslouží si akorát tak smáznutí a blokaci IP adresy. Když se připojí znova odjinud, opět jej smáznu. Komentáře jsou otevřené slušné diskuzi, ne duševně nemocným, kteří mají zrovna volnou hodinku v ústavu na internet. Krom toho, že mě tyto komentáře nerozčílí, vzbuzují ve mě spíš soucit s takovými jedinci, kteří nemají nic jiného na práci, než urážet okolí z bezpečí domova, nemají nikoho, jsou duševně zaostalí, léčí si svou nicotnost jinde. Takže klidně si komentujte, aspoň vás polituji. A smáznu.
 
Hrdinové proto, že by si osobně nedovolili říct nikomu nic z toho, co píší schovaní za internet, protože nejsou ničím, nemají rozumný názor a mnohdy by hned jednu chytli. Proto ta lítost a úplný klid při čtení.
 
Spameři
To jsou blogeři nebo mnohdy i podnikatelé, kteří se snaží své stránky vnutit do stovek blogů i s odkazem na svůj web a přitom nenapíší vůbec nic věcného. Krátké komentáře typu, "pěkný článek" jsou také zcelá zbytečné. Pokud pak někdo ke článku o zahradě vkládá komentáře s odkazy na své zahradnictví s komentem "pěkné", bude smáznut. Co se týče optimalizace, má toto spamování jen malý vliv na vyhledávače a to v případě, že se jedná o tématický podobné téma jak na odkazovaný web, pokud budete spamovat hromadně, může vám dát google i ban. Aby byl pak váš blog vidět, pracujte na jeho kvalitě, ne spamování, které zabere nějaký ten čas, ale bez výsledků.
 
Výtržníci
Dřív tu byla jedna blogerka (nyní jsem ji dlouho neviděl ani její blog), která systematicky psala hanlivé urážky všech blogů, které našla. Tím se bavila, protože lidé pak hojně navštěvovali její blog a ona měla velmi vysokou návštěvnost. Přitom na blogu nebylo nic kloudného ke čtení, krom urážek dalších blogerů a vzhled byl otřesný. Ale účel splňoval. Vytočit lidi a mít hojně navštěvovaný blog. Každý pak útočil zase na ní. Je to ovšem zbytečné. Blokace pár IP adres, pod kterými přicházela na můj blog byla za pár vteřin. A mám klid. Případně přidám další, až si tohle přečte a bude mít nutkání pokračovat.
 
Hlupáci
To jsou lidé, kteří se potřebují někde zvěčnit a ukázat světu, že si ze školy nepamatují vůbec nic. Mnoho z nás udělá mnoho překlepů, občas nějaká ta gramatická chybka se také najde. A jsem rád, když mě na ní případně někdo slušně upozorní. Tohle bych vše chápal. Ale komentáře o délce 5 slov, kde se nachází 5 hrubek, mi přijdou poněkud zbytečné. Pokud je komentář k věci, klidně jej nechám, pokud ale netrefí ani téma, jde pryč.
22.11.2015 22:40:26
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one