GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Pokračování Mamánků

Mamánek.png
Další díl oblíbeného článku o mamánkovi, který si na obsluhování své matky zvykl tak, že sám pořádně nic neuměl a nevěděl. Doufám, že se Vám bude i pokračování líbit.
Pan Q a jeho fatální neznalost základní hygieny
 
Konečně byl víkend a čekaly mě další společné chvíle s novým panem Q. Náš vztah byl teprve v začátcích, a tak jsem si do tašky nabalila vše, co budu ty dva dny potřebovat. Nebudu vám nic namlouvat, převážná část byla samozřejmě drogérie jako kartáček, šampón, krém, fén, atd. Když pan Q viděl můj kartáček na zuby řekl: "Jé ty máš jiný kartáček než já. Já ho zkusím" a odešel. První moje reakce: zůstala jsem zaražená. Druhá reakce: pomyslela jsem si, že si dělá srandu. Třetí reakce: rozběhla jsme se do koupelny. A co vidím? Pan Q stojí u zrcadla, drží můj kartáček v ruce a chystá si ho dát do pusy. Hned jsem přiskočila a vytrhla mu kartáček z ruky. Okamžitě jsme mu vyhubovala a řekla, že to bylo naposledy, co na to jen pomyslel. Neznám nikoho, kdo by měl takové mezery v hygieně.
Mamánci.jpg
Ráno jsme se probudili po udobřovacím večeru nahatí v posteli. On vstal a šel si do šuplíku pro nové trenky. Ty, ale nenašel. Ptala jsem se: "Co tam hledáš?" On odpověděl: "Ty trenky si vzal asi taťka." Zeptala jsme se: "Co by dělal s tvým prádlem?" On: "Máme stejný šuplík, a tak mně vzal ty poslední." Já tomu nechtěla věřit a řekla jsem: "Chceš mi říct, že když jsme spali nazí, vkradl se sem tvůj otec a vzal si tvoje trenky? Ty nosíš se svým otcem stejný prádlo? To nemůžeš myslet vážně!" Pan Q na tom neviděl nic špatného. Byla jsem úplně znechucená. Pan Q nechtěl ani přistoupit na žádnou změnu. Nechtěl, aby každý z nich měl ve svém pokoji svoji skříň s vlastním prádlem. Vztah tedy šel hned ke dnu.
 
Když si dnes vzpomenu, jak jsem spala s mužem, co nosil stejné prádlo spolu s otcem... bléé.
 
První článek o mamáncích naleznete pod tímto odkazem: Mamánci.

Autor: ZuVa
 
22.11.2015 22:42:07
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one