RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6191"
Anetka Krejcikova! Je krasna, bezprostredni, empaticky preje vsem ostatnim, vtipna, mila, na nic si nehraje a vlastne vsechny jeji predstaveni byly velmi, velmi povedene, vime vsichni, ze nejvic zalezi na vybranem songu. Podle me jednoznacna vitezka a navic je opravdu nejsympatictejsi, aspon za me. A preji ji mnoho jak profesnich, tak osobnich uspechu! Pokud jste ji nevideli v Divadle na Fidlovacce v roli SUGAR, bezte na to, ona je tam fakt k sezrani!
Božský hlas charisma krasna bohyně Jitka Boho
nejlepsi je kopecny
finále je pro nás jasné měli by tam být Aneta Berenika Jitka A Dalibor Gondík jsou nejlepší.další čverka je trochu nuda.Rozhodně bych třeba Paní Machálkovou nezařadila před Dádu Gondíka dokázal za těch 7 večeru daleko víc než ona.Zpívání v dešti by byl zážitek ale musel by to zpívat bud Adam Mišík Nebo Milan Peroutka případně náš miláček Aleš Háma.
Jitka Jitka Jitka Jitka Jituška je 150 procent nejlepši
Aneta Aneta Aneta je 100% nejlepší
kdy tam date výsledky 6 dílu
Dobrý večer, téměř vždy dáváme výsledky hned po odvysílání, tento víkend jsme měli několik rodinných oslav mimo domov, tak výsledky doplním zítra, pravděpodobně ráno. Další výsledky by měly být opět pravidelněji po odvysílání aktuálního dílu. Pěkný den
Už tam dávno jsou
Stoprocentní Aneta. Skvělá, pokorná, přející. Výborná i Jitka a Berenika - jaký rozdíl holek od vnucujícího se diblíka Machálkové. Nevím, proč tak nadržují nafoukané Machálkové, která jako zpěvačka neumí pořádně zpívat, má nezajímavý, tuctový a nudný hlas, ale hraje si na velkou hvězdu. Nic za 50 let nedokázala, jen vykrádat cizí songy. svoje hity nemá, a i v muzikálech ji převálcuje kdekdo. Dost trapný a pěvecky absolutně příšerný je i Matonoha - další cééélebrity, ale umělecká nula.
aneta berenika dalibor jitka tak vidím spravedlivé finále. prosíme méně černochu a raperu víc krásných písniček.
liíbí se nám především ondra sokol bez kterého by tvář prostě nebyla tak výborná.i aleš háma skvěle zapadl do poroty.nejlepší jsou aneta krejčíková berenika kohoutová a dalibor gondík tim držíme palce a těšíme se na ně!vadí nám moc černoškých zpěváku a málo našich umělcu třeba roxette skvělá muzika ještě tam nebyla.nebo iveta barošová nádherných písní.myslíme že výběr písní pořadu škodí a bojím se horší sledovanosti.děkujeme všem za jejich práci.
19.10.2017 14:06:29
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one