GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1566"
Teoreticky to bude do koce života ještě 30 x, záleží na genetické dispozici. Přeji nebolavé zuby.
Díky, asi to budou nakonec všechny. Horních osmiček jsem se ale bál asi nejvíc. A když to bylo prefventivně, tak to byla pohoda :-). Také přeji klid se zuby :-)
Osmička = hračka. Vpravo nahoře mi začalo v 36 letech cosi bolet. Čím dál tím víc a hlavně při jídle, jak se tvář o cosi otírala. Zubařka na to mrkla, pak na mne, sklopila opěrák hlavy a hlásí. Osmička se prořízla z dásně na bok do tváře a je zkažená. Vezmu ji hned ven. Pích injekce, chvilku pauza, pak kleště a chřup. Sedím s pusou dokořán a čekám na druhou etapu = dolování kořene. Zubařka se sestrou se smějí, jak dlouho tady budete "větrat" otevřenou pusou. No až to vydlabete. Žádný strach zub je venku, měl jen náznak kořene a vyloupl se raz dva.
Druhá osmička vylezla pěkně rovně, ale nějak poškodila sedmičku. Ta se zkazila a musila ven. Obroušená osmička ( samozřejmě zrentgenovaná ) sloužila na zavěšení můstku. To broušení byl porod, vzadu pusa oškrtaná bruskou. Můstek držel 10 let a začal být citlivý na teplé, až ho žvýkačka kompletně vytáhla. Osmička byla pod ním vadná a letěla ven na první záběr kleštěmi.
Osmička, fuj! :D Viděl jsem svoje rentgeny a asi mě to taky časem čeká. Bojím se jak čert kříže, tak snad nebude potřeba nic rvát ven! :D

http://thsvet.blogspot.cz/
21.01.2016 12:12:14
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one