GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Uzavřen ve svém těle

Pocity zraněného.png
Je ticho. Nikdo už nemluví. Počáteční hluk a křik ustanul. Byla to hrozná rána. Jediné, co ještě v té tmavé noci vnímám jsou modré pulzující odrazy majáků záchranných složek. I ty se pomalu rozplývají v mlhový opar. Nectím už ani bolest. Jen ležím nehnutě a je mi jasné, že tohle asi už nezvládnu. Nedoufám, přesto nechci odejít.
Chtěl jsem toho ještě tolik udělat, tolik zvládnout. V hlavě mi běží tolik myšlenek, mnohdy mi nedávají ani smysl. Jen prostě běží. "Zapoměl jsem zajít nakoupit." bleskla mi hlavou úplně nepodstatná myšlenka. "Možná, kdybych tam šel, nic by se nestalo." snažil jsem si přeplánovat minulost kvůli lítosti, kterou jsem cítil k sobě samému.
Autonehoda těžká.png
Byla to jen obyčejná cesta domů, jako každý den. "Co budu dělat, nechci zůstat, chci vstát a odejít" pomyslel jsem si a snažil se zvednout. Tělo mne vůbec neposlouchá. Chci volat o pomoc, ale z úst nic nevychází.

"Pomůžeme Vám, jen zůstaňte ležet v klidu" povídá klidným hlasem rozmazaný obličej nade mnou. "Jen to tady musíme trochu rozříznout, tak vydržte!" dodal s mírným nádechem rozkazu. Nemohu ani kývnout na souhlas.

Pochopil jsem, že se mě snaží z auta vystříhat.

"Jak je na tom ten z druhého vozu?" ptá se ten, co mě ukliďnuje. "Nic mu není, vyvázl jen s odřeninama!" dodává hlas, který nevím odkud přichází: "Je ale úplně zhulenej a asi i dost chlastal a nedal přednost!"

Konečně jsem začal chápat, co se stalo. Všechny myšlenky, které mi doposud probíhaly v hlavě se proměnily v čirou nenávist v někoho, kdo mi tohle způsobil. "Zase někdo, kdo riskuje ostatní životy a pod vlivem řídí." pomyslel jsem si se snahou o zuřivý pohled.

Mlhový opar, který jsem viděl se začínal proměňovat v bílé zářívé nekonečné světlo. Je mi jasné, že tuhle bitvu jsem prohrál. Bohužel to byl boj o život, o který mne připravil někdo, kdo byl pod vlivem a já byl ve špatný čas na špatném místě.
22.11.2015 22:36:39
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one