GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Zničili jsme si planetu

Práce na měsíci.jpg
Je ráno, tak jako každý den se obleču do své bleděmodré kobinézy, nasadím si helmu rukavice a boty. Do přední upravené vodotěsné kapsy vysypu snídani v prášku a zajilu vodou. Pomocí hadičky, která vede až do helmy usrkávám až do oběda, kdy přidám podobnou směs.
Dnes mě čeká trochu náročnější úkol, než včera. Včera jsme s naší skupinou těžili plutonium na měsíci. Je to zajímavé, ještě před pár lety to bylo technicky nemožné. Dnes je to práce jako každá jiná. Prostě jsme jako lidstvo docela pokročili.
 
Bohužel pozdě. Vše jsme zvládli až v době, kdy jsme byli nuceni opustit Zemi. Tu, kterou každý den pozoruji z jiných planet. Je to přesně ta planeta, kde jsme jako lidstvo selhali a udělali z ní předmět ve vesmíru, kde není možný jakýkoliv život.
Musíme opustit Zemi.jpg
Před dvaceti lety vědci tvrdili, jak je nemožné osídlit Mars, ale nic jiného nám nezbylo. K přežití nám ale tato planeta nestačí. Putujeme po tom temnu zvaném vesmír každý den, abychom získali nějaké další potřebné zásoby pro naše přežití.
 
Přežilo nás už jen pár. Bob se svou skupinou uvízl na jiné planetě a nedokázal se vrátit včas, došlo jim palivo i kyslík.
 
My dnes musíme sehnat vodu. Zásoby se tenčí. Musíme na průzkum dalších planetek, kde by mohla být. Zní to neuvěřitelně, před 20 lety jsme vodou plítvali a postupně si ničili prostředí, než nás příroda doběhla a nemazlila se s námi přesně tak, jak jsme se s ní nemazlili my s ní. Technologicky jsme sice mnohem dále, můžeme cestovat vesmírem malými raketoplány, zlata a drahých kovů máme kolem sebe na tuny, ale chybí nám voda a kyslík. Jaký to paradox.
22.11.2015 22:46:57
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one