GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Tvoje tvář má známý hlas.png
Televize Nova nedávno spustila první řadu pořadu "Tvoje tvář má známý hlas". Většinou televizi nesleduji a když už, tak jedině dobrý film. Dá se říct, že jsem na "Tvář" narazil úplně náhodou při opakování prvního dílu v sobotu ráno. A od té doby jej sleduji.
velbloudí stopa.png
Chlapi z naší republiky se proslavili ponožkama v sandálech. A protože ženy nechtěly zůstat někde v pozadí, vyšpulily na svět popředí. A kdo chce zcela přesný popis, jde o velbloudí stopu.
neříkej mi to.png
"Toš ogaři, kde ste kurňa? Čekám tu na Vás snad už půl století jak vocas a vy sa doplížíte vysmátí jak melóni. Tady Venca sa tu nudů hryže až si zežral šecky nehty na hnátě a Vojcek tu sedí jak nějaká dyňa."
kam svět směřuje.png
Čím dál víc čteme na různých předních portálech žurnalistiky nepřeberné množství negativních zpráv. Ať je to počátek války v Evropě, ebola v Africe, která se šířila světem, nedostatky potravin.
pálava raft vltava.png
Občas člověk musí udělat něco šíleného, takže na nabídku jet na Vltavu jsem prostě kývl i když jsem měl 2 hodiny na přípravu. Hodinu jsem se tak nějak chystal, druhou hodinu jsem obvolával všechny, se kterýma jsem byl domluven. Dostal jsem i dovolenou takhle na rychlo, takže třídenní pařba na vodě mohla začít.
Pocity zraněného.png
Je ticho. Nikdo už nemluví. Počáteční hluk a křik ustanul. Byla to hrozná rána. Jediné, co ještě v té tmavé noci vnímám jsou modré pulzující odrazy majáků záchranných složek. I ty se pomalu rozplývají v mlhový opar. Nectím už ani bolest. Jen ležím nehnutě a je mi jasné, že tohle asi už nezvládnu. Nedoufám, přesto nechci odejít.
Odstupné a kdy jej dostanu.png
V roce 2014 se občanském zákoníku událo mnoho změn, proto jsem se zajímal, zdali i při výpovědi z pracovního poměru se udály nějaké změny. K mému překvapení se nic nezměnilo.
Tik v oku.png
Tikání oka může být hodně nepříjemné, hlavně pokud Vás doprovází již několik dní. Pokud nezabere některá z rad, je dobré navštívit lékaře, který přesně určí problém.
Přestal jsem kouřit.png
Kuřák smrdí. Hlavně, když musíte vdechovat kouř na zastávce nebo v restauraci u jídla. Bohužel pokud již jednou propadnete kouzlu tabákových výrobků, horko těžko se návyku zbavuje.
Jak se stát úspšným.png
Plánování má smysl. Pokud máte nějaká sny a cíle, plánovat prostě musíte. Tvrdit, že tvořit plány nemá cenu, že se vždy něco změní a zhatí, je jen omluvou nedostatečné snahy něco změnit či dokázat.
Česká pošta recenze.png
Jak se na slavné České poště chovají k balíkům, bylo již ukázáno na mnoha videích i ve zprávách. Tím ale služby České pošty nekončí. Bohužel tímto problémy s touto slavnou státní firmou nekončí.
paranormální jevy - duch na videu.png
Na internetu se objevují miliony různých fotek a videí, kde se vyskytují různé paranormální jevy. Některé jsou podvrh již od prvního pohledu, některá jsou jistojistě odrazem světel, o kterých nemusí vědět ani ten, kdo takové video pořizuje a sám uvěří, že pořídil něco nadpřirozeného.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one