RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 


 

Jen se vykecám

Statistika návštěvnosti.png
Dnes 15.7.2016 je to přesně rok, od založené tohoto blogu. Společně s přítelkyní se snažíme pravidelně přinášet zajímavé nápady a informace, které mohou být prospěšné, poradí Vám nebo naopak společnými silami s Vámi čtenáři, především u akvaristických článků, přicházíme na zdokonalování nápadů nebo lepší řešení problémů.
důchodci jako řidiči.png
Jejich tempo je vražedné, když pádí do kauflandu pro zboží v akci. Protože nemohou pořádně chodit, volí většinou kolo nebo auto. Autobusem to mají bohužel moc daleko a nemohou tahat plné tašky zlevněného zboží kilometr na bus.
Prázdniny ve školním roce 2015-2016.png
Nejdůležitějšími dny v roce pro většinu žáků a studentů jsou prázdniny, svátky a všechny dny volna. Proto si dnes ukážeme všechny dny volna, které platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře, které vás čekají ve školním roce 2015/2016.
komentáře.png
Když se pod článkem diskutuje, je to asi pro každého autora informace, že článek nějakým způsobem zaujal. Osobně mě potěší komentáře, protože vím, že články někdo čte.
vodná fontána Brno.jpg
Od 10.listopadu 2014 jste mohli v Brně, u Janáčkova divadla vidět krásnou barevnou fontánu a vodotrysky. Objevila se zde při revitalizaci parku a na rozdíl od Brněnského orloje se lidem opravdu libí.
Jsou drogy dobré.jpg
Jsou čtyři hodiny ráno a já nemůžu spát. Z nějakého důvodu mě napadlo zajímavé téma na článek a protože jsem měl zrovna rest ve vydání a možná se mi i o tématu zdálo (fakt netuším proč mě zrovna tohle napadlo), tak jsem nad tím začal přemýšlet.
Kouzelník magie Sládek.png
Před pár dny jsme měl možnost podívat se na vystoupení Ondřeje Sládka, který se stal mistrem české republiky v moderní magii a je prý zároveň nejlepší iluzionista v republice.
Lego.png
Lego je nejpopulárnější stavebnice, která obsahuje malé kostičky, doplňkové díly jako jsou stromy, květiny, kolečka, sklíčka a další.
Mamánek.png
Další díl oblíbeného článku o mamánkovi, který si na obsluhování své matky zvykl tak, že sám pořádně nic neuměl a nevěděl. Doufám, že se Vám bude i pokračování líbit.
Mamánek.png
Muži, co žijí stále u rodičů na svůj poměrně vysoký věk. Jsou to hlavně ti, kteří sice od svých dvaceti let pracují v zaměstnání, ale ještě se nebyli schopni osamostatnit. Doma u mámy mají vše, co potřebují. Tak na co by se snažili? Proč by je něco ohledně života a vztahů mezi lidmi zajímalo?
seriál MASH 4077.jpg
Právě jsem se dodíval na poslední díl seriálu MASH a myslím, že si zaslouží připomínku, že se něco tak vynikajícího natočilo. Každý rok si jej minimálně jednou sjedu. Za mě nejlepší seriál, co kdy byl. Humor protínající útrapy války, tedy policejní akce, jak se tomu dříve říkalo.
Uprchlíci v evropě.png
Konečně jsem nasedl na loď a nyní mě čeká neskutečně dlouhá cesta za lepším životem. Je mi jasné, že plavba bude dlážděna problémy a nemusí to vyjít. Ale tady již žít nemohu. Bojím se, nic mě tady v Eritreji nedrží. Ženu mi zabili, protože byla křesťanka, mou dceru odvlekli neznámo kam před několika lety. Nikdy jsem ji už nenašel, nedostal jsem žádnou zprávu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one