GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jen se vykecám

Prázdniny ve školním roce 2016-2017.png
Nejdůležitějšími dny v roce pro většinu dětí jsou prázdniny a státní svátky, tedy volno. Proto si dnes vypíšeme všechny dny volna, které platí pro základní školy, střední školy, základní umělecké školy a konzervatoře, které vás čekají ve školním roce 2016/2017.
Nejde elektrika.png
Jak jsem se letos radoval, když jsem se stěhoval do domku, kde není plynové vytápění, ale pouze elektrické. Říkal jsem si, že až nám Putin utáhne kohoutky v zimě, tak nezmrznu. Jenže to jsem nečekal, že přijde ledová kalamita, která odřízne naší obec od elektriky.
Incident u jezera.png
Následující příběh se stal moji kamarádce. Protože si přečetla článek o mamáncích, popsala mi svůj příběh, který se jí před léty stal.
Jak stopovat.jpg
Je to asi nějaký ten měsíc, kdy mě zaujal na blog.cz nějaký článek o stopování. Rozhodl jsem se, že až bude víc času, podělím se i já o zkušenosti "z mládí", jak jsem stopoval, jak to šlo, na co si dát pozor.
Brigáda.png
Asi jako každý, kdo si někdy chtěl něco pořídit v době, kdy jej ještě živili rodiče, jsem si hledal brigádu. Protože jsem chtěl nový mobil nebo notebook, hledal jsem jakoukoliv práci, kde si něco vydělám. A protože jsem se nikdy nezalekl žádné práce, zkusil jsem brigádničit v hromadě oborů a získat praxi, kde se jen dalo.
Manažer.jpg
Je pozdní večer. Aleš se právě posadil po celodenní námaze z práce do svého polstrovaného křesla v malé pracovně. Chvilkama ani nedýchá. Zamyšleně sleduje obrovský obraz nádherné krajiny, kterou zachytil někdy před půl stoletím jeho praděda.
Přeplatek za energie.png
Platíte v pronájmu bytě či domě zálohu na energie a po roce zjistíte, že máte přeplatek. Máte tedy logicky nárok na vrácení peněz od pronajímatele. Pronajímatel ale zdržuje a cuká se.
Kdy jsou státní svátky.png
Státní svátky jsou pro většinu pracujích důležitými dny volna, kdy si prostě můžou oddychnout. Ne každý ale ví, proč je volno a případně kdy. Připomeneme si tedy tyto významné dny.
Chci vůbec dítě.png
Děti. Smysl života. Teda mělo by to tak být. Vždy jsem děti nebo jedno dítě chtěl. Ale poslední dobou stále více uvažuju o tom, zdali si přidávat velkou dávku starostí minimálně na 18 let, nebo abych byl přesnější na celý zbytek života.
Práce na měsíci.jpg
Je ráno, tak jako každý den se obleču do své bleděmodré kobinézy, nasadím si helmu rukavice a boty. Do přední upravené vodotěsné kapsy vysypu snídani v prášku a zajilu vodou. Pomocí hadičky, která vede až do helmy usrkávám až do oběda, kdy přidám podobnou směs.
Důchodu se nedočkáme.png
"Čao Franto, ty ještě žiješ?" ptám se, když nastupuju do autobusu a vidím svého kamaráda Frantu, který je i přes svůj věk 80 let stále řidičem autobusu.
Open TTD - strategická hra.png
Strategická hra Tyccon transport deluxe je hodně starý kousek, který pro velkou oblibu byl předělán. Zvětšily se mapy, zlepšila se grafika (grafiku si může nastavit každý sám - třeba busy student agency atd).
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one