GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak se točí film - scéna z divadla

Film Chansonia.png
Divadlo, tedy jeho interiér. Vstup z ulice do divadla je řešen na jiném natáčecím místě a v hale v Letňanech je jen hlediště, pódium, orchestřiště a místnost pro herce.
Také zde připravovali mnoho kulis přímo pro divadelní přestavení při natáčení. Potkal jsem se tady s velkým množstvím komparzistů, kteří zaplňovali sál a hlediště divadla.
Jak se točí film - scéna z divadla.jpg
Také v divadle vystupoval pan Deyl, který hrál na talířky a sklenice a o kterém jsem psal již dříve. Na své vystoupení se také chystala řada slečen v zlatavém oblečku ne zrovna cudného střihu a na nohách majíce čtyřkolečkové dvouřadé brusle.
Jak se točí film - scéna.jpg
Když natáčení začalo, všichni stichli, aby nepokazili záběr. Všichni, i ti co dělali kulisy a řezali trámy venku před halou najednou utichli a čekali na ukončení záběru. Z toho ticha se najednou ozval nádherný zpěv ve francouzštině. Slyšel jsem dvě pronikavé písně a jedna z nich se mi zaryla pod kůži a pořád si pamatuju, jak jsem měl husinu, když jsem tu píseň poprvé slyšel. Ta francouzská herečka zpívala o Paříži - Parí, Parí.
Jak se točí film - scéna z divadla chansonia.jpg
Právě tady na Letňanech jsem potkal Pierra Richarda a i zde se natáčela scéna z vlakového kupé, kde seděl.
Jak se točí film - scéna z divadla vstup.jpg
Další fotografie z kulis filmu Paříž 36 s Pierrem Richardem, který se nátáčel i v Praze naleznete v galerii - Natáčení filmu Paříž 36
22.11.2015 22:57:26
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one