GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5610"
Mně se líbí ty čokoládové pralinky. Sice je to dražší záležitost, ale aby dárek nějak vypadal musí být originální. Tohle běžném v ochodě neseženu a o tom to je ;-)
Moc pěkný nápad na článek. Na hodně dárků bych sama nepřišla. Zase mě to rozšířilo obzory a mám z čeho čerpat do budoucna. Všechny eshopy vnucují tipy na dárky, ale je to tak neskutečně ohraná písnička, že je to až otravné. Tady v článku je opravdu pestrý výběr dárků a možností jak udělat dětem v daném věku radost.
Musím ocenit ten parádní výběr i pěkné členění podle přibližného věku. Navíc se mi líbí i zaměření, některé věci coby české výrobky, některé recyklované (první počítače - fajn nápad, prodlouží se tím životnost počítače a pro děti opravdu dostačující), první kosmetika, ale i jídelní dárky, většinou ruční výroba, zkrátka nic supermarketového.
Moc dobré tipy.
Děkujeme. Musím přiznat, že hlavní zásluhu s tipy na dárky má moje drahá polovička, která provedla výběr. Já tam byl spíš ten, kdo tomu dal vzhled, fotky a funkčnost. S výběrem tipů a hledání bylo jen na ní. Stejně tak hledala zajímavé tipy pro ženy, muže a domácí mazlíčky. No byla to fuška :-)
Téda to je nápadů. Už vím co koupím. Díky za nápovědu.
21.01.2016 11:31:32
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one