Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

acer aspire ES15.png
Velmi často po pořízení notebooku, který je nabízen jako zařízení pro nenáročné uživatele, je potřeba přidat větší operační paměť, aby notebook splňoval alespoň základní požadavky v rozumném časovém horizontu. Jinak tomu není ani u levného Acer aspire ES 15.
Lenovo ThinkPad T410 a T420.png
Hardwarové zrychlení notebooku Lenovo ThinkPad T410 nebo T420 pomocí výkonnějších pamětí nebo výměnou běžného harddisku za SSD disk, je relativně snadné. Pomocí video návodu, který jsme připravili, si můžete notebook i vyčistit od prachu. To už tak snadné ale není.
HP Probook 650.png
A je tady další video návod, jak si můžou zkušenější kutilové vyčistit nebo zrychlit notebook HP Probook 650. U tohoto notebooku to jde docela snadno. Přesto je potřeba si uvědomit, že neodborným zásahem, můžete notebook nenávratně poškodit.
Co je to YouTube Red.png
Není to tak dávno, co jsem si všiml, že se na YouTube začíná stále častěji objevovat nějaká možnost "YouTube Red". Tak jsem trochu zapátral, co si na nás Youtube připravilo a proč vlastně "Redko" vzniklo. A není se čeho bát, tato funkce není nijak omezená věkem.
notebook nebo počítač.png
Co si mám vybrat, notebook nebo stolní počítač? Záleží na tom, co budete potřebovat dělat. Jak notebook, tak i stolní počítač má své výhody i nevýhody a podle vašich potřeb vám dnes pomůžu s výběrem. Některé nevýhody si u nákupu ani nemusíte uvědomit a radost z pořízení by mohly překazit.
PC bazar e-shop.png
Nejen cena aut, ale i cena elektroniky, dnes již spotřebního zboží, neskutečně rychle padá. Dva roky starý notebook, který chcete prodat bez záruky a stál Vás 25 tisíc nikdo za víc než 5 tisíc nekoupí. Hlavně proto, že v dnešní době koupíte nový notebook s "ořezaným" dvoujádrem již za pět a půl litru a plnou zárukou na dva roky. A tohle platí u veškeré elektroniky.
výkup nefunkčních dílů z počítače.png
Staré počítače, jejich zastaralé díly, procesory, notebooky nebo mobily mohou ještě posloužit. Pokud se již nedají využít ani jako náhradní díly, vykupují se takto morálně zastaralé a nefunkční komponenty na elektrosoučástky nebo na zpětné získání některých drahých kovů.
výkup součástek, IO, tranzistorů.png
Není až tak nezvyklé, že doma najdete starší elektrosoučástky. Ať už jste radioamatér, nebo jste jen našli starší zásoby, které si třeba na půdě skladoval Váš dědeček nebo otec, který se ve volných chvílích, zabýval elektrokutilstvím.
Google images vyhledávání fotek.png
Důvodů, proč vyhledávat na Google pomocí obrázků místo textu, může být povícero. Ať už chcete zjistit původ obrázku nebo autora fotografie, kterou jste našli, nebo také pro kontrolu, zdali někdo nepoužívá vaše autorské fotky pro komerční účely.
jak udělat ve photoshopu kolečko, obdélník.png
Photoshop je velmi šikovný editor obrázků, ať už si chcete zesvětlit, zostřit, retušovat nebo jinak upravit vaše fotky, nebo chcete vytvořit koláž či pozvánku na narozeniny. Co se obrázků týče, můžete si jednoduše upravit snad úplně všechno.
jak změnit licenční číslo windows.png
Potřebujete nahradit v operačním systému Windows zakoupeným product key a systém vám změnu ani nenabízí? Možností je několik, nejlepší mi přijde možnost přes příkazový řádek. Není to složité a můžete si takto jednoduše změnit licenční číslo i bez přeinstalace systému.
notebook nefunguje proč.png
Ráno se probudíte a chcete zapnout svůj notebook na práci nebo obhlídku sociálních sítí. Jenže Váš plastový kamarád ani neškytne. Jenže co mu je a jak mu pomoct? Nebo mu už došla síla a opustil Vás na věčnost? Pár základních problémů, které se dají jednoduše vyřešit, si dnes ukážeme.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one