GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Bazar počítačů, notebooků a pc hardwaru

PC bazar e-shop.png
Nejen cena aut, ale i cena elektroniky, dnes již spotřebního zboží, neskutečně rychle padá. Dva roky starý notebook, který chcete prodat bez záruky a stál Vás 25 tisíc nikdo za víc než 5 tisíc nekoupí. Hlavně proto, že v dnešní době koupíte nový notebook s "ořezaným" dvoujádrem již za pět a půl litru a plnou zárukou na dva roky. A tohle platí u veškeré elektroniky.
A to je pak důvod, proč mnohdy popřemýšlet, zda-li je potřeba zcela nový noťas za 30 litrů nebo stolní počítač za 25, třeba na hry. Jde o to, že podle mého ať je notebook sebelepší, na hry prostě není. Pokud je ta možnost, určitě je lepší kvalitní pc sestava, která má dobré chlazení nebo i vodní chlazení a bude mít mnohem lepší výkon než notebook za stejnou cenu. Krom toho výměna dílu ve stolním počítači je mnohem snažší a i většinou levnější. Kvůli lepšímu chlazení stolní počítač vydrží déle.
Není bazar, jako bazar

Nákup použitých náhradních dílů může být opravdu dobrá volba, ale může to být taky pěkný průšvih. Jsou portály, jako je aukro nebo bazoš, kde můžete levně nakoupit použité díly, počítače, notebooky nebo monitory. Jenže pak záleží na to, jak moc věříte prodejci, jak moc je spolehlivý (v tomto má aukro mnohem víc navrch než bazoš kvůli hodnocení obchodníka). Pak jsou na trhu také počítačové bazary s kamennou prodejnou nebo i e-shopy, abyste si případně ušetřili cestu. Důležitá je záruka a reference. Tam, kde dají týden na vyzkoušení, to nemusí být zcela v pořádku, jsou bazary, které v případě problému vymění zboží za podobné nebo vrací peníze. A tak můžete ušetřit tisíce za nákup kvalitního použitého zboží.
 
Počítačový bazar Brno.png
Počítačový bazar Brno Chrlice - prodejna i e-shop

Výhodou tohoto bazaru je, že má kamennou prodejnu v Brně Chrlicích na Zámecké 4 v areálu společnosti Klimakom a má zároveň aktuální nabídku použitého zboží na svém e-shopu. Zboží je testováno vždy v zátěži, která probíhá od několika hodin, až po několik dní. V případě zdrojů až 14 dní. Krom plné funkčnosti komponent i celků je testována dobrá kompatibilita hardwaru. To znamená, že operační paměti jsou testovány ve třech základních deskách různých výrobců, zkouší se několik procesorů v deskách, aby se zjistilo, zdali se nepřehřívá deska nebo procesor, zdroje se testují minimálně v zátěži u tří desek. A to vše proto, aby se vyloučily nějaké budoucí problémy. Samozřejmě občas dochází k tomu, že nějaká komponenta nemusí být kompatibilní s Vaším hardwarem, ale tu hned vyměníme za kompatibilní, v případě že není k dispozici, vracíme peníze.
PC bazar.png
Záruku na díly poskytujeme 1 měsíc, na monitory, počítače a notebooky měsíce tři. Protože si za kvalitou stojíme. Také doporučujeme provést objednávku přes e-shop a přijít si s počítačem přímo k nám na prodejnu, kde zdarma hardware vložíme do počítače, aby nedošlo k poškození při nevhodné manipulaci, nebo přímo na prodejně Vám poradíme, která komponenta bude pro Vás nejlepší. Také se tím vyloučí občasný problém s kompatibilitou mezi některými typy hardwaru.

E-shop PC bazaru naleznete na stránkách www.vykup-pc.cz, kde si pak jen vyberete danou kategorii, co přesně hledáte. Nabízíme jednojádrové, dvoujádrové, čtyřjádrové procesory, operační paměti SDRAM, DDR, DD2, DDR3, pevné disky ATA i SATA, grafické karty PCI Express ale i AGP, základní desky, ostatní počítačové karty, počítače, notebooky, chlazení, kabely, zdroje a vypalovačky.

Pokud dojde k poškození dílu neodbornou instalací, může být problém s uznání záruky, proto raději, pokud nemáte zkušenosti s výměnou některých dílů, nechejte to na nás. Zdarma Vám komponenty vyzkoušíme v počítači.

V nabídce máme i notebookové náhradní díly - adaptéry (nabíječky k notebookům), pevné disky ATA i SATA a operační paměti. A nabídka je vždy aktuální.

V případě zájmu o nějaké informace k hardwaru na e-shopu se nebojte zeptat přímo na mail. Hned jak to bude možné, ozveme se Vám.

Krom prodeje náhradních dílů, počítačů a monitorů samozřejmě i díly vykupujeme, nejlépe je vždy poslat Vaší nabídku na mail, kde hardware naceníme a pošleme naší cenovou nabídku.
19.12.2015 17:15:42
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one