GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak stáhnout video nebo hudbu z YouTube?

aTube Catcher.png
Určitě se Vám stalo, že jste si chtěli stáhnout z YouTube nějaké video nebo písničku z videa ve formátu MP3. Jenže ono to není zas až tak úplně jednoduché a mnoho programů na netu nefungují, jak mají, nebo nefungují vůbec. Jenže jsem našel prográmek, který používám už léta a pokud něco nešlo, stačí si stáhnout novější verzi.
Program eTube Catcher je vynikající a jednoduchý prográmek na stahování a konverzi videí a hudby z YouTube a nejen odsud. Umožňuje i stahování ze serverů YouTube, XTube, Pornotube, MySpace, Stage6 a Yahoo. Další skvělá vychytávka krom stažení do jednoho z mnoha formátů ať video nebo hudebního je i možnost konvertovat po stažení do formátu AVI, FLV, MPG, 3GP, MP3, MP4 pro iPod nebo herní konzoli Sony PSP.
Samotné stažení videa z YouTube přes eTube Cacher je jednoduché, do kolonky zkopírujete http adresu videa a pod kolonkou vybere formát, do kterého chcete video stáhnout, tedy AVI, MP4 atd. Pokud ovšem chcete stáhnout z videa pouze zvuk, tedy hudbu, zvolíte pod odkazem v kolonce formát MP3 s požadovanou kvalitou zvukového záznamu. Pak stačí chvíli počkat a výsledek je hotov.
aTube Catcher.png
Stáhnout prográmek si můžete například přes slunečnici pod tímto odkazem: eTube Catcher ke stažení.

Důležité upozornění

Instalační soubor obsahuje další přidružené programy včetně ASK toolbar a Seznam lištičku. Seznam lištičku můžete vypnout ještě před stažením, ostatní je potřeba odmítnout při instalaci, ať si zbytečně nezanesete počítač balastem.

Recenze softwaru přináší pc bazar - eshop a výkup nefunkčního hardwaru vykup-pc.cz
22.11.2015 23:01:09
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one