Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
REKLAMA
REKLAMA

PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Jak zrušit účet na Facebooku?

Jak zrušit profil na facebooku.png
Mnoho z nás už o tom uvažovalo. Je to žrout času, někteří jsou na něm závislí a soukromí každého je najednou pro všechny. "Tak ho prostě zruším. Aspoň budu mít víc času, zatracený facebook."
Ať je Váš důvod jakýkoliv, zrušení účtu na facebooku nemusí být pro každého jednoduché a pokud nemáte přímo odkaz, těžko budete tuto možnost hledat.
zrušení facebooku.png
Facebook totiž nerad přichází o své ovečky a data o nás všech.
 
Důležité ale je, že jsou dvě možnosti. Jednou je deaktivaci účtu, kdy si účet sice zrušíte, dokonce to vypadá, že nadobro, ale zdání klame. Všechny Vaše data, statusy, přátelé a fotky zůstávají uložené na serverech. Nic se nemaže. Všechny informace o vás zůstávají.
 
Tato možnost je zajímavá pro lidi, kteří momentálně o profil na fejsu nemají zájem, ale jednou se k němu budou chtít zase vrátit. Pak si profil zase prostě aktivujete a jedete dál, jako by nic.
jak zrušit facebook.png
Odkaz, kde si můžete účet deaktivovat naleznete zde: Deaktivace účtu na facebooku.
 
Druhá možnost je pro zatvrzelé antifejsbůkáře, kteří už nechtějí na sebe vyzrazovat víc, než je nutné. Touto možností je opravdové zrušení účtu na facebooku. Ano, opravdu to lze. Zrušíte si účet, vše se smázne a máte smůlu, facebook vše smaže. Tedy alespoň to tvrdí.
 
Tuto možnost, jak absolutně zrušit svůj účet na facebooku naleznete pod odkazem zde: Zrušení účtu na facebooku.
 
Takže pokud jste občas trochu "hrr" a mohli by jste později zrušení svého "vymazleného" profilu za tu hromadu let práce litovat, doporučuji pouze deaktivovat. A nebo ještě lépe, prostě na něj pár dní nejít.
22.11.2015 23:09:05
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one