Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

Konektory na základní desce motherboard.png
Máme zde další pokračování informací o počítačích. Dnes se podíváme především na ty hlavní konektory, které se na základních deskách v počítačích a noteboocích dají najít.
Vlastní zkušenosti s SSD disky.png
Samá chvála ze všech stran na novodobé úložiště dat nesoucí název SSD disk. Všichni tvrdí, jak jsou tyto disky skvělé, jak počítač nastartuje okamžitě, jak je vše pomalu dřív, než kliknete. Jaká je ale pravda?
Notebook HP ProBook 4525s.png
Notebooky s procesory AMD nepatří sice mezi mé oblíbence. Ale u notebooku HP ProBook 4525s jsem změnil názor. Je tedy nutné jej pravidelně čistit, aby nedošlo k přehřátí, ale za to se Vám odvděčí slušným výkonem.
Notebook Lenovo G560.png
Dnes přináším další videonávod, jak si můžou zkušenější kutilové vyčistit nebo upgradovat notebook Lenovo G560. U tohoto notebooku to jde kupodivu docela jednoduše. A dá se říct, že i docela nutné.
Výkup procesorů.png
V mnoha domácnostech se nacházejí různé nevyužité, zastaralé nebo nefunkční počítačové komponenty, celé počítače, nebo v případě radioamatérů součástky Tesla. Mnohé z nich mají ještě stále svou hodnotu.
Notebookové paměti RAM.png
Zorientovat se v operačních pamětech pro notebooky nemusí být snadné, stejně jako u ramek do počítačů. Přínášíme tedy základní informace, jak se v pamětech do notebooků vyznat, jak poznat, kterou paměť RAM do svého notebooku potřebuji, abych si notebook vyrychlil.
blokace reklamy.png
Množství reklam, které na nás blikají na skoro každém webu je ubíjející. Je sice pravda, že jsem se již naučil reklamu ignorovat tak, že ji ani nevnímám, ale to se nemusí podařit každému a hlavně občas na mě také blikne nějaký nepříjemný banner. To se ale dá jednoduše vyřešit.
jak zablokovat webovou stránku.png
Důvodů může být mnoho. Aby manžel nesledoval jeho oblíbené lechtivé stránky, aby děti nechodily na nebezpečné weby, nebo když se málo učí a tráví čas na facebooku nebo hraním počítačových online her.
lenovo all in one C540.png
Důvodů, proč rozebrat svůj All in One Lenovo IdeaCentre C540 může být povícero. Ať výměna nefunkčního dílu, výměna dílů za výkonnější, vyčištění od prachu nebo jen čistá zvědavost. Aby jste vše zvládli bez poškození tohoto dotykového počítače, natočili jsme video, podle kterého postupovat, aby jste na něco nezapomněli.
Jak zrušit profil na facebooku.png
Facebook už asi měsíc otravuje s novými všeobecnými podmínkami platnými od 1.1.2015, se kterými souhlasíte jen tím, že se od 1.ledna přihlásíte na svůj profil. A co se stane, když nebudete souhlasit a facebookový profil si smažete? Co dalšího přináší nové podmínky pro uživatele?
typy monitorů.png
Vzpomínáte si ještě na velké vákuové CRT monitory, které Vám zabírali skoro celý stůl? Nyní se již dlouho používají LCD (tekuté krystaly) a LED monitory (LED podsvícení). Pokud tedy vybíráte nový monitor, nebo chcete jen vědět o monitorech více, jste na správném místě.
Jak smazat eShield safe seciruty z počítače.png
Objevil se další z virů (malware), který napadá počítače. V prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome a Internet Explorer pak zobrazuje okna s reklamou, spomaluje jeho provoz a přenastavuje domovskou stránku podle sebe.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one