Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

Notebook se vypíná§.png
Jako první radu, která může výrazně pomoci při přehřívání notebooku jsem zveřejnil chladící podložku, která výrazně ochrání a zároveň prodlouží životnost notebooku, především, když jej často využíváte v posteli, nebo gauči, prostě na měkkých površích, kde nedochází k dostatečnému odvodu tepla. Při používání na stole má také vliv, ale ne až tak výrazný.
Jak smazat viry Dragon Branch add a Express Find add.png
V poslední době jsem se setkal s viry, přesněji malwary, které napadají internetové prohlížeče Mozilla Firefox, Internet Explorer a Google Chrom. Prohlížeče jsou pak zpomalené, mnohdy nereagují, ale především ve spodní oblasti prohlížeče se zobrazují tři a více reklam.
Výkup procesorů a šrotu.png
Vykupujeme staré a nefunkční počítače, notebooky, počítačové komponenty včetně těch nefunkčních. Také vykupujeme staré elektrosoučástky, především Tesla. Celý výkupní ceník naleznete u nás ve výkupním ceníku. Nabízíme velmi zajímavé cenové ohodnocení a rychou platbu na ruku.
Notebook se vypíná§.png
Notebook se mi vypíná, přehřívá. Co s tím? Rozhodně nemusí ještě patřit do starého železa. Někdy stačí takovýto notebook nechat vyčistit od prachu, který se uchytí ve větráku nebo v mřížce. Po přehřátí pak dochází k vypnutí notebooku.
Klávesové zkratky AutoCad.png
Klávesové zkratky dokáží urychlit práci nejen v operačním systému. Mnohdy se dají použít ke zrychlení tvorby ve SketchUpu, Photoshopu. Dnes ale přinášíme základní klávesové zkratky, které potřebujete v případě, že využíváte AutoCad.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one