GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

Notebook se vypíná§.png
Jako první radu, která může výrazně pomoci při přehřívání notebooku jsem zveřejnil chladící podložku, která výrazně ochrání a zároveň prodlouží životnost notebooku, především, když jej často využíváte v posteli, nebo gauči, prostě na měkkých površích, kde nedochází k dostatečnému odvodu tepla. Při používání na stole má také vliv, ale ne až tak výrazný.
Jak smazat viry Dragon Branch add a Express Find add.png
V poslední době jsem se setkal s viry, přesněji malwary, které napadají internetové prohlížeče Mozilla Firefox, Internet Explorer a Google Chrom. Prohlížeče jsou pak zpomalené, mnohdy nereagují, ale především ve spodní oblasti prohlížeče se zobrazují tři a více reklam.
Výkup procesorů a šrotu.png
Vykupujeme staré a nefunkční počítače, notebooky, počítačové komponenty včetně těch nefunkčních. Také vykupujeme staré elektrosoučástky, především Tesla. Celý výkupní ceník naleznete u nás ve výkupním ceníku. Nabízíme velmi zajímavé cenové ohodnocení a rychou platbu na ruku.
Notebook se vypíná§.png
Notebook se mi vypíná, přehřívá. Co s tím? Rozhodně nemusí ještě patřit do starého železa. Někdy stačí takovýto notebook nechat vyčistit od prachu, který se uchytí ve větráku nebo v mřížce. Po přehřátí pak dochází k vypnutí notebooku.
Klávesové zkratky AutoCad.png
Klávesové zkratky dokáží urychlit práci nejen v operačním systému. Mnohdy se dají použít ke zrychlení tvorby ve SketchUpu, Photoshopu. Dnes ale přinášíme základní klávesové zkratky, které potřebujete v případě, že využíváte AutoCad.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one