GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
vizualizace interiéru 3D.jpg
Zná to asi každý, kdo si buduje bydlení a nemá stoprocentní představivost. Potřebujete navrhnout nový nábytek na míru, nebo rozmístění nabytku, nebo stavíte či rekonstrujete a chcete mít domek co nejhezčí a neudělat chybu, která by se horko těžko dala napravit a museli by jste vynaložit velkou částku na opravu třeba nepěkné fasády?
Proto mnoho firem nabízí vizualizace interiérů a staveb. Sám osobně se této práci občas věnuju a návrhy interiérů, návrhy fasád a především návrhy rodinných domů včetně jejich vizualizací dělám.
 
Tvorba vizualizací není úplně jednoduchá. musíte k tomu mít mnohdy drahý software, věnovat se oboru docela dlouhou dobu a neustále se učit a zkoušet nové věci, aby byly vizualizace fotorealistické a kvalitní. Pak můžete zákazníkům poskytnout kvalitní výstupy, které vyžadují.
vizualizace 3D.jpg
Protože ale občas není potřeba dělat překrásné vizualizace jen na rozmístění nábytku, aby jste si dokázali hmotově představit, jak a co se Vám do pokoje vleze a jak to bude spolu vypadat, rozhodl jsem se v dalším díle v této rubrice ukázat, jak jednoduše si můžete pomocí softwaru zdarma pro domácí využití, navrhnout vlastní interiér a rozmístit si tak nábytek sami, aniž by jste museli cokoliv platit. Ano, bude vás to stát úsilí a mnohdy nějaká ta nadávka padne, než se naučíte program trochu používat, ale v budoucnu se Vám může 3D program i Vaše znalosti v něm hodit a již si sami zvládnete rozmístit nábytek za chvíli. A pokud nápad nevyjde, jednoduše nábytek v programu přesunete a nemusíte se trápit s těžkými břemeny.
vizualizace domu.jpg
 
 
Zabýval jsem se také tvorbou architektonických modelů. Jen pro ukázku jsme třeba dělal model Regionálního centra v Olomouci, viz video:
26.02.2018 09:40:39
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one