rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Problémové automatické topítko Resun UnionStar RH9000

ohřívač topítko Resun.png
Bohužel ne každé zboží se povede, a pokud nefunguje tak, jak má a způsobuje škodu, je třeba na to upozornit. Osobně mám špatnou zkušenost s automatickým topítkem Resun UnionStar RH9000 75W, které mi uvařilo rybičky. Jenže po zveřejnění na facebooku se ozvalo mnohem víc nespokojených majitelů.
Kdyby šlo o jeden jediný problém s tímto topítkem, určitě bych to neřešil. Osobně mě naštvalo, že naprosto nové topítko nastavené na 23°C vyhřálo přes noc nádrž na 35°C a vyzabíjelo 20ti člennou osádku Danio galaxy. Po zveřejnění problému na facebook se ale ozvalo mnohem víc majitelů ohřívačů Resun, kteří mají stejný problém. Dnes se ozval další naštvaný majitel, kterému měsíc po nákupu, topítko začalo hřát stále a vyzabíjelo mu 100 mladých rybek.
Do tří akvárií jsem koupil tři ohřívače, jeden z nich ovšem hřál i přes regulaci, stále.
problém s automatickým topítkem Resun UnionStar RH9000.jpg
Podle zákona musí prodejci stáhnout výrobek z prodeje, pokud vykazuje časté problémy. Jenže prodejci tvrdí, že reklamace automatických topítek Resun UnionStar RH9000 nejsou (moje reklamace byla ale uznána). Takže bych byl velmi rád, za Vaše zkušenosti s automatickými topítky Resun (napište je prosím do komentářů pod článek), jestli máte podobné potíže, nebo naopak vše šlape, jak má. Je velmi důležité, pokud jsou topítka často vadná, abychom na to upozornili další spotřebitele před nákupem, aby nedocházelo tak často k "uvaření" ryb.
Jaké jsou vaše zkušenosti s automatickými topítky Resun?
Díky za vaše zkušenosti a informace. Byl bych velice rád, kdyby šlo jen o ojedinělé případy, ale protože se setkávám s problémy s topítky Resun často a prodejci je stále nabízí, je potřeba zjistit, jestli problémy jsou opravdu časté a případně ochránit před uvařením vaše rybky.
autor: Surpan - Jiří Fojtík
03.11.2016 12:28:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one